Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 577
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Karolak pakuje się w kłopoty

Kłopoty nie omijają bohaterów serialu "39 i pół". U Jankowskich nerwowa atmosfera... Po tym, gdy Darek (Tomasz Karolak) zastaje w mieszkaniu półnagiego szefa Anki (Daria Widawska), zdaje sobie sprawę, że łatwiej zdobyć szczyt, niż się na nim utrzymać.

Atmosfera między Anką i Darkiem wrze, kłótnia goni kłótnię, a napięcie narasta. Choć Darek wie, że to nie najlepszy moment na tajemnice i niedopowiedzenia - tradycyjnie ponownie pakuje się w kłopoty. I to w kłopoty płci żeńskiej...

Reklama

Do drzwi ich mieszkania puka obca dziewczyna. To Amanda, przyjechała z Kanady. Jej pojawienie się okazuje się być poważnym problemem dla Jankowskiego. Tym większym, że Anka nie może się dowiedzieć o jej istnieniu.

Darek będzie musiał wspiąć się na szczyty przebiegłości, by ukryć swoje kłopoty przed Anką. W spisek zaangażuje również Patryka...

W serialu "39 i pół" występują: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Leonard Pietraszak.

Emisja: wtorek, godz. 21:30.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje