Reklama

"39 i pół" wraca. Kiedy premiera nowych odcinków?

Serial "39 i pół" doczeka się kontynuacji. Kiedy będziemy mogli zobaczyć nową odsłonę przygód Darka (Tomasz Karolak)?

Właśnie na taką wiadomość z niecierpliwością czekali wierni fani serialu "39 i pół"; niedawno w mediach pojawiły się informacje o kontynuacji przygód Darka (Tomasz Karolak) i jego najbliższych.

Serial "39 i pół" emitowany był w latach: 2008-2009 i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców.

Po prawie dziesięciu latach od emisji ostatniego odcinka wiele wskazuje na to, że znów zobaczymy charyzmatycznego muzyka w akcji!

Reklama

Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń - na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami Darkowi zostało tylko 39 i pół tygodnia życia.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, serial ma znaleźć się w jesiennej ramówce stacji TVN.

Według informacji opublikowanych na portalu w serialu - oprócz nawiązania do wątków sprzed dekady - mają się pojawić również nowi bohaterowie.

Prace nad kolejną odsłoną produkcji trwają już od zeszłego roku, a na planie znów pojawili się m.in. wspomniany już Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz czy Łukasz Konopka.

O tym, że powrót do serialu sprzed lat sprawił aktorom wiele radości, świadczyć mogą zdjęcia, które znalazły się na profilach niektórych z nich. Wspólna fotografia z kolegami z planu znalazła się m.in. u odtwórcy głównej roli oraz u Magdaleny Lamparskiej.RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje