Reklama

​"39 i pół tygodnia": Antoni Królikowski na urodzinowym selfie wygląda jak superciacho!

Antoni Królikowski, czyli Zielu z "39 i pół tygodnia" i Kacper Kaleta z "Diagnozy", który niedawno - 17 lutego - świętował 31. urodziny, ma na swoim koncie mnóstwo ról i... spektakularną metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu był typowym "miśkiem" z pucołowatą buzią i mocno zarysowanym brzuszkiem, a dziś zadziwia muskulaturą i wygląda naprawdę seksy, czym lubi chwalić się w mediach społecznościowych.

Z okazji 31. urodzin Antoni Królikowski uraczył swe fanki zdjęciem sugerującym, że nie ma nic do ukrycia... Do urodzinowego selfie zapozował bez koszulki i, choć pokazał tylko ramiona, dostał za nie prawie 15 tysięcy instagramowych serduszek.

Od czasu zrzucenia nadmiaru kilogramów Antoni Królikowski chętnie chwali się swym ciałem w mediach społecznościowych i... na ekranie. 

W ubiegłym roku pokazał się w stroju Adama w filmie "Polityka", a od 21 lutego będziemy mieli okazję oglądać go w kinach w całej Polsce w nowej produkcji Patryka Vegi "Bad boy", w której zagrał główną rolę, a w kilku scenach wystąpił bez ubrania

Reklama

Jeszcze 4 lata temu Antoni Królikowski wyglądał jak chłopak, który lubi dużo i tłusto zjeść. Ważył o wiele więcej niż powinien i nic sobie z tego nie robił. Do tego, by wziąć się za siebie, namówiła go mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu". Podobno aktorka, która kiedyś również zmagała się z nadwagą, przekonała syna do wizyt w siłowni i osobiście pilnowała, by ćwiczył, ćwicząc u jego boku. 

Ówczesna ukochana Antka - Laura Breszka, czyli Kinga z "Zakochanych po uszy" - opracowała specjalny jadłospis i dbała o to, by młody aktor zdrowo się odżywiał. Na diecie Laury udało mu się schudnąć aż 9 kilogramów! Był to jednak dopiero początek jego spektakularnej metamorfozy...

O wygląd Antoniego Królikowskiego po jego rozstaniu z Laurą Breszką dbały kolejne dziewczyny - Kasia Sawczuk, czyli Julita z "Barw szczęścia" i Julia Wieniawa, czyli Ada z "Zawsze warto". Dopiero jednak przy aktualnej narzeczonej, Kasi, aktor naprawdę rozkwitł. Dziś wygląda jak uosobienie marzeń każdej dziewczyny o idealnym facecie. 

Smukła sylwetka, szczupła twarz, trzydniowy zarost i modna fryzura - oto, czym Antoni uwielbia chwalić się w mediach społecznościowych. Niedawno opublikował na Instagramie serię zdjęć z wyprawy do Tajlandii i rozgrzał nimi internet do czerwoności! Fanki zachwycały się jego opalonym torsem i określiły mianem "super ciacha".

Odtwórca roli Michała Górskiego-Wilczka w "Drogach wolności" nie kryje, że teraz - gdy jest chudszy o kilkanaście kilogramów niż jeszcze parę lat temu - wreszcie czuje się naprawdę dobrze. Zapewnia, że zrobi wszystko, by nigdy już nie być pulchnym "miśkiem".

***Zobacz także***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama