Reklama

39 i pół

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 610
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"39 i pół tygodnia": Antoni Królikowski na urodzinowym selfie wygląda jak superciacho!

Antoni Królikowski, czyli Zielu z "39 i pół tygodnia" i Kacper Kaleta z "Diagnozy", który niedawno - 17 lutego - świętował 31. urodziny, ma na swoim koncie mnóstwo ról i... spektakularną metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu był typowym "miśkiem" z pucołowatą buzią i mocno zarysowanym brzuszkiem, a dziś zadziwia muskulaturą i wygląda naprawdę seksy, czym lubi chwalić się w mediach społecznościowych.

Z okazji 31. urodzin Antoni Królikowski uraczył swe fanki zdjęciem sugerującym, że nie ma nic do ukrycia... Do urodzinowego selfie zapozował bez koszulki i, choć pokazał tylko ramiona, dostał za nie prawie 15 tysięcy instagramowych serduszek.

Reklama

Od czasu zrzucenia nadmiaru kilogramów Antoni Królikowski chętnie chwali się swym ciałem w mediach społecznościowych i... na ekranie. 

W ubiegłym roku pokazał się w stroju Adama w filmie "Polityka", a od 21 lutego będziemy mieli okazję oglądać go w kinach w całej Polsce w nowej produkcji Patryka Vegi "Bad boy", w której zagrał główną rolę, a w kilku scenach wystąpił bez ubrania

Jeszcze 4 lata temu Antoni Królikowski wyglądał jak chłopak, który lubi dużo i tłusto zjeść. Ważył o wiele więcej niż powinien i nic sobie z tego nie robił. Do tego, by wziąć się za siebie, namówiła go mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu". Podobno aktorka, która kiedyś również zmagała się z nadwagą, przekonała syna do wizyt w siłowni i osobiście pilnowała, by ćwiczył, ćwicząc u jego boku. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje