Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 5177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lider Comy gra w serialu

Lider zespołu rockowego Coma, Piotr Rogucki, zaprezentuje się niebawem fanom z mniej znanej dotąd strony. Artysta zagra w nowym serialu Polsatu - "2XL".

Rogucki, oprócz tego, że koncertuje po całej Polsce ze swoim zespołem, ma rzesze fanów i jest jednym z najbardziej znanych rockowych muzyków, jest także absolwentem PWST w Krakowie. Na swoim koncie ma już kilkanaście ról filmowych i telewizyjnych.

Tym razem widzowie zobaczą go w roli pedantycznego, ale przebiegłego Alka w nowym serialu telewizji Polsat - "2XL".

Jedną z głównych bohaterek produkcji jest biolog Agata Dec, która pracuje w warszawskim laboratorium. W związku z tym, że cieszy się wielkim szacunkiem u swoich przełożonych, grany przez Roguckiego Alek za wszelką cenę chce się jej pozbyć, tym bardziej, że charakter Agaty, także mu nie odpowiada.

"Mój bohater pracuje w laboratorium chemicznym, gdzie badane są ślady po zbrodniach. Alek jest pedantycznym, wymuskanym mężczyzną. Jego hobby, to zbieranie gazet erotycznych z lat 70. i 80. W serialu będzie głównym antagonistą Agaty. Jego zadaniem jest usunięcie jej z pracy. Podejmuje się różnego rodzaju działań, rozmaitych podstępów, oszustw. Kiedy te metody zawodzą, postanawia poświęcić się i ją w sobie rozkochać. Wydaje mi się, że to jest człowiek oderwany od rzeczywistości" - powiedział muzyk.

Aktor zdradził, że rola w serialu "2XL", jest inna niż te, które dostawał do tej pory. "Ta kreacja na szczęście nie jest pozbawiona charakteru, pewnej dynamiczności. Do tej pory kojarzony byłem z poczciwcami, ludźmi z przeszłością, ale walczącymi o swoje dobre imię. Tutaj nie ma szlachetności, jestem pewnego rodzaju żmiją w całym tym towarzystwie. Gram komediowo, bardzo mi się to podoba. Lubię takie wyzwania" - stwierdził Rogucki.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rogucki | seriale | 2XL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje