Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 5002
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Laura szpieguje Karola!

Laura (Edyta Jungowska) staje się coraz bardziej podejrzliwa wobec Karola (Przemysław Sadowski). Kusi ją, aby zajrzeć do laptopa męża i poszukać dowodów jego niewierności.


Reklama

Kobieta dzwoni do siostry z pytaniem, czy powinna przeszukać maile Karola. - Małżeństwo to nie KGB - twierdzi serialowa Ola (Natalia Klimas). - Tylko spółka, w której obowiązuje zasada ograniczonego, ale jednak zaufania.

Wątpliwość goni wątpliwość, niepewność wzmaga podejrzliwość. Dochodzi do tego, że Laura śledzi Karola, a gdy on ją przyłapuje na gorącym uczynku - ta udaje, że to przypadek. Po naradzie z Agatą (Elżbieta Romanowska), Jurkiem (Marek Kaliszuk) i Bożeną (Ewa Kaim), ze wstydu przed Karolem, dietetyczka spędza noc u Agaty.

To nie pomaga. Laura czuje, że nie ucieknie przed podejrzeniami - wyimaginowanymi bądź też nie. Za każdym razem obiecuje sobie, że to ostatni raz, wciąż jednak sprawdza maile męża i SMS-y. Nie będzie to najlepszy pomysł na poradzenie sobie z narastającą zazdrością.

Co gorsza, Laura nie może przełamać się do zbliżenia z Karolem. Z kolei Zabawski tylko czeka, aż żona "odblokuje się". Jest przekonany, że dobre pożycie małżeńskie to gwarancja udanego związku. Ciekawe tylko, ile starczy mu cierpliwości...

Tymczasem Agata (Elżbieta Romanowska) za pomocą różnych mniej lub bardziej skutecznych wybiegów unika Roberta (Piotr Stramowski). Nie wie, jak się wykpić z obiecanego drinka. Nie ma ochoty na prywatne rozmowy z kolegą z pracy. Dystans między nimi jak najbardziej jej odpowiada.

W końcu pod naciskiem przyjaciół Agata umawia się z "Góralem" na wieczór. Zastrzega jednak, na które tematy wolno z nią rozmawiać, a jakich należy unikać. Laura, Bożena i Jurek aż za bardzo angażują się w to spotkanie. Laura umawia Agatę do kosmetyczki, Jurek załatwia wieczorowe sukienki. Niestety, Agata w ostatnim momencie zmazuje makijaż i przebiera się...

Czy Agata spędzi ten wieczór w towarzystwie "Górala"? Czy jednak wybierze towarzystwo Marlona?

Emisja 5. odcinka "2XL" 3 października o godz. 22.00 w Telewizji Polsat! Zapraszamy do oglądania!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje