Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 5002
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2XL": Laura ratuje swoje małżeństwo, a Robert ratuje Agatę z opresji

Laura (Edyta Jungowska) i Karol (Przemysław Sadowski) z trudem, ale pełni dobrej woli, próbują radzić sobie z nową sytuacją. Odbudowa wzajemnego zaufania i praca nad namiętnością w wieloletnim związku wymaga wysiłku.


Reklama

Para zaczyna od drobnych czynności jak wspólna poranna kawa. Miła atmosfera ulatnia się, gdy Zabawska kolejny raz wspomina o sekretarce, z którą romansował Karol. Czy zwolni Kingę (Marta Dąrowska) z pracy?

Karol próbuje zmienić temat, ukierunkowując rozmowę na Laurę. Proponuje jej siłownię jako doskonały sposób w walce ze zbędnymi kilogramami. Karol nie ma zamiaru odnawiać romansu, choć widzi, że sekretarka ma na to ochotę.

Czyżby w Karolu naprawdę zaszła poważna zmiana? I ile wykaże cierpliwości, gdy kolejna próba zbliżenia się do żony zakończy się klęską?

Tymczasem Alek (Piotr Rogucki) knuje kolejną intrygę przeciwko Agacie (Elżbieta Romanowska). Podczas nieobecności Dec w jej laboratorium podmienia naklejki na probówkach. Skutki mogą dotknąć całe laboratorium - istnieje niebezpieczeństwo, że placówka straci swoje dobre imię.

Robert (Piotr Stramowski) ratuje sytuację - dostrzega pomyłkę i szybko reaguje! Agata jest przekonana, że to Robert kopie pod nią dołki.  Nie daje sobie przetłumaczyć, że jest inaczej.

Jej upór nieco zelżeje po rozmowie z przyjaciółmi - Jurkiem (Marek Kaliszuk) i Bożeną (Ewa Kaim). Robert w ramach rekompensaty i przeprosin oczekuje, że Agata umówi się z nim na spotkanie po pracy. Co na to Dec?

Emisja 4. odcinka "2XL" w czwartek, 26 września o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT! Zapraszamy do oglądania!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje