Reklama

1983

1983

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"1983": Michalina Olszańska we wrześniu zostanie mamą!

Michalina Olszańska, czyli Ofelia "Effy" Ibrom z serialu "1983", wkrótce rozpocznie pracę na planie biograficznego filmu o Violetcie Villas, w którym zagra legendarną piosenkarkę. Zanim jednak wcieli się w zmarłą w 2011 roku diwę, zostanie... mamą. Michalina spodziewa się bowiem swego pierwszego dziecka!


Michalina Olszańska okrzyknięta została niedawno najchętniej i najczęściej... rozbierającą się polską aktorką młodego pokolenia. Jeden z tabloidów wyliczył, że w swej dotychczasowej - trwającej zaledwie sześć lat karierze - zagrała już szesnaście ról wymagających paradowania przed kamerą bez ubrania i udziału w odważnych scenach miłosnych. Michalina jest nie tylko piękna, ale też niezwykle utalentowana i nawet jeśli grałaby zapięta na ostatni guzik, skupiałaby na sobie całą uwagę widzów!

Reklama

Kilkanaście dni temu okazało się, że Michalina Olszańska dostała propozycję wcielenia się w Violettę Villas w biograficznym filmie mającym opowiadać o burzliwym życiu i wspaniałej karierze legendarnej piosenkarki. Podobno syn niezapomnianej diwy osobiście wybrał Michalinę spośród mnóstwa kandydatek ubiegających się o tę rolę... Aktorka przyjęła ofertę, ale zastrzegła, że nie będzie mogła wejść na plan wcześniej niż jesienią. Powód? Jak informuje jeden z tygodników, 27-letnia gwiazda serialu "1983" przygotowuje się właśnie do zupełnie innej roli - roli mamy! Michalina Olszańska - co ogłosiło "Życie na gorąco" - we wrześniu urodzi swe pierwsze dziecko.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje