Reklama

1920. Wojna i miłość

Ocena
serialu
6,6
Niezły
Ocen: 212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Teraz jako artystka kabaretowa

Bohaterka, którą w serialu "1920. Wojna i miłość" gra Karolina Nolbrzak, wyraźnie różni się od jej dotychczasowych ról - Magdy w "Na Wspólnej" i Iwony z "Plebanii".

im jest dziewczyna, którą kreuje Pani w serialu "1920. Wojna i miłość"?

Reklama

- To Pola, artystka kabaretowa, która przyjaźni się z Lulu, kreowaną przez Katarzynę Maciąg. Ich życie wypełnia śpiew i taniec. Dziewczyny żyją wygodnie i nie do końca są świadome trudnej sytuacji w Polsce, jednak zawsze się wspierają. Lulu zakochana jest w Bronku, którego gra Kuba Wesołowski. Mają kłopoty, a Pola i im pomaga.

Czy nastąpi jakiś przełom w życiu Pani bohaterki?

- W pewnym momencie Pola uświadamia sobie, że powinna coś zrobić dla kraju. Postanawia porzucić wygodne życie w mieście. Jej narzeczony (Lesław Żurek), również zmuszony jest rozstać się ze dotychczasowym stylem lekkoducha. Ich życie zmienia się wyraźnie. Zasadniczo zmieniają się też ich priorytety.

Dobrze się Pani pracowało z chłopakami na planie?

- Wspaniale, obaj są świetnymi aktorami i kolegami. Zresztą z Kubą poznaliśmy się już wcześniej. Gramy przecież razem w serialu "Na Wspólnej".

A propos "Na Wspólnej", proszę zdradzić nam, czy Magda będzie w końcu z Igorem?

- Ich losy splatają się, bo mają córeczkę. Na razie jednak nie są parą i dokładnie nie wiem, jak rozwinie się ten wątek. Nie mogę więc uchylić rąbka tajemnicy.

Przed swoimi 30. urodzinami pozowała Pani do "Playboya". Co było w tej sesji najtrudniejsze?

- Pozowanie do takich zdjęć to dla mnie jak zagranie nowej roli, swego rodzaju wejście w postać. Sprawiało mi to dużo frajdy. Nie dostałam narzuconego schematu. Efekt końcowy był połączeniem pomysłów moich, fotografa i kierownictwa magazynu.

Na tych zdjęciach podziwiać można Pani szczupłą figurę, jak Pani o nią dba?

- Nie jestem fanatyczką diet i ćwiczeń. Nie uprawiam żadnego sportu, choć zdarza mi się czasem pogimnastykować. Staram się także zdrowo odżywiać i nie przejadać się. Moja zasada - to jeść tyle, ile człowiek potrzebuje do życia.

Gdzie w najbliższym czasie możemy Panią oglądać?

- Gram w Teatrze Studio Buffo w spektaklu "Boeing Boeing". Dalej można mnie oglądać w serialach "Plebania" i "Na Wspólnej". Dostałam też inną propozycję, ale na razie jej nie zdradzę.

Premiera nowego serialu "1920. Wojna i miłość" już 2 marca o godzinie 20:25.

Rozmawiała Agnieszka Tomczak

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 1920. Wojna i miłość | Na Wspólnej | Plebania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje