19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek biorą ślub? Najnowsze zdjęcia szokują fanów!

Szykuje się wesele? Marcelina Ziętek pokazała się na Instagramie z welonem i tiarą na głowie, przepasana szarfą. Aktorka serialu TVN "19+" podpisała swoje wideo: "Idziemy na panieński". Czy to oznacza, że Piotr Żyła już wkrótce po raz drugi zostanie mężem? Znamy szczegóły!

Marcelina Ziętek i związek z Piotrem Żyłą

Skoczek narciarski Piotr Żyła ma za sobą głośne rozstanie z Justyną Żyłą, którą poślubił w 2006 roku i z którą doczekał się dwójki dzieci. Para rozeszła się w 2018 roku w atmosferze skandalu. Podczas gdy sportowiec nigdy nie chciał publicznie komentować sprawy, Justyna jeszcze długo po rozwodzie wracała do tematu rozstania.

Piotrowi Żyle jakiś czas po rozwodzie udało się znowu zakochać i dziś układa sobie życie u boku Marceliny Ziętek. 34-letni skoczek i 23-letnia aktorka serialu "19+" dopiero w czerwcu tego roku potwierdzili, że są parą. Plotki o ich romansie zaczęły pojawiać się w mediach natomiast już w lipcu 2020 roku.

Reklama

Ukochana Piotra Żyły w welonie

Związek z Piotrem Żyłą przysporzył gwieździe paradokumentu TVN-u jeszcze większej popularności. 23-letnia aktorka, która do tej pory na Instagramie zgromadziła niemal 90 tysięcy obserwatorów, pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na bieżąco informuje ich o wydarzeniach zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio znów podzieliła się w mediach społecznościowych zakulisową relacją z planu "19+".

Marcelina Ziętek pokazała się fanom z welonem i tiarą na głowie, przepasana szarfą z napisem "wieczór panieński". Tym samym uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "19+".

"Idziemy na panieński" - ogłosiła na InstaStories.

"Tutaj jest jedna pani z welonem" - dodała koleżanka z planu, wskazując na Ziętek.

Po zakończeniu dnia zdjęciowego ukochana Piotra Żyły ponownie odezwała się do swoich obserwatorów. 23-latka zapewniła, że widzowie "19+" nie będą mogli narzekać na nudę.

Nagrywamy dla was nowe odcinki. Dzisiaj był bardzo intensywny dzień, dwanaście godzin na planie, ale daliśmy radę. Będzie się działo, obiecuję - powiedziała.

Autor: Maria Staroń


RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama