19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1092
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcelina Ziętek w drapieżnym bikini

Marcelina Ziętek wraz ze swoim ukochanym, Piotrem Żyłą, wybrała się na wakacje na działkę. Para korzysta z dobrodziejstw jezior Międzybrodzia Żywieckiego w Śląskiem. Gwiazda serialu "19+" postanowiła "naładować swoje baterie" i wygrzewała się na rowerze wodnym w drapieżnym bikini w panterkę.

Nasz polski reprezentant w skokach narciarskich ma za sobą huczne rozstanie z Justyną Żyłą, z która w 2006 roku wziął ślub i ma dwójkę dzieci. Rozstanie pary wywołało szeroko komentowany skandal pomimo tego, że Piotr Żyła w ogóle nie chciał wypowiadać się o swojej sprawie rozwodowej publicznie. Jeszcze jakiś czas po rozwodzie jego była żona wracała do tematu głośnego rozwodu.

Piotr Żyła ma szczęście ma spore powodzenie w miłości co wyszło na jaw, gdy coraz częściej zaczął spotykać się z Marceliną Ziętek, 23-letnią aktorką znaną z seriali paradokumentalnych telewizji TVN, m.in. z "19+" i "Szkoły". Choć plotki o ich związku chodziły od dłuższego czasu, to dopiero na początku czerwca tego roku para oficjalnie potwierdziła, że jest ze sobą razem! Tuż przed czerwcowym długim weekendem na Instagramie pojawiła się pierwsza fotografia Piotra Żyły z jego wybranką.

Reklama

Marcelina Ziętek w pełni wykorzystuje swój urlop od pracy. Niedawno zakończył się wiosenny sezon serialu "19+" w Siódemce, więc aktorka ma teraz trochę wolnego czasu. Serialowa Kaja Jarosik pojechała wraz z ukochanym na działkę do położonego na Śląsku Międzybrodzia Żywieckiego. Para korzysta z uroku tamtejszych plaż i jezior, czego efektem są kuszące pocztówki Marceliny Ziętek z wakacyjnego wyjazdu. Gwiazda TVN7 ma się przed kim chwalić takimi migawkami, bo jej profil na Instagramie śledzi prawie 85 tys. osób.

Marcelina Ziętek nieraz zaskakiwała swoich obserwatorów rozgrzewającymi kadrami. Teraz ponownie rozgrzała swoich fanów! Obiektyw Piotra Żyły ujął aktorkę odsłaniającą swoje ciało na rowerze wodnym. Aktorka serialu "19+" opala się na przodzie pojazdu w skąpym bikini w panterkę! Marcelina Ziętek nie tylko korzystała ze słońca, ale też ładowała swoje baterie przed powrotem do pracy.

"Baterie naładowane!" - napisała w opisie do instagramowej pocztówki.

W komentarzach posypały się komplementy nie tylko wobec atrakcyjnej figury ukochanej Piotra Żyły, ale również w stronę samego fotografa.

Inni zwrócili uwagę na to, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła zaparkowali gdzieś z dala od ludzi.

"A gdzie to się chowacie?" - zapytali niektórzy ciekawscy fani.

Być może po ciężkiej pracy zawodowej celebryci chcieli wspólnie wypocząć z dala od wszystkiego, zresztą właśnie takiego hash

taga użyła Marcelina Ziętek w swoim poście na Instagramie - #zdalaodwszystkiego.


Autor: Hubert Wiączkowski

 


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama