Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcelina Ziętek potwierdziła sensacyjną nowinę!

Ostatnio media obiegły sensacyjne wieści, jakoby produkcja TVN "19+" miała zostać zakończona. Dla ukochanej Piotra Żyły oznaczałoby to utratę pracy. Kiedy wszystko się wydało, 24-latka zdecydowała się potwierdzić informacje o końcu popularnego serialu na Instagramie. Co napisała Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek potwierdza plotki! "Wydało się"!

Marcelina Ziętek, nim związała się z Piotrem Żyłą, była kojarzona przede wszystkim za sprawą swojej roli w paradokumencie "19+".

W serialu, który przysporzył jej rozpoznawalności, od 2017 roku wcielała się w postać Kai Jarosik. Marcelina Ziętek pod najnowszym zdjęciem na Instagramie potwierdziła sensacyjne pogłoski o końcu serialu, które krążyły w mediach od dłuższego czasu.

Pod spodem 24-latka zamieściła także kilka wymownych hashtagów. Jeden z nich mówi, że "będzie dobrze". Aktorka przyznała także, że "szuka pracy" i "szuka nowej roli". Choć o końcu serialu "19+" mówiło się już od pewnego czasu, dla niektórych fanów Marceliny Ziętek jej najnowszy wpis i tak był sporym zaskoczeniem.

Reklama

Wśród obserwatorów Marceliny nie brakuje też osób, które starają się podnieść aktorkę na duchu i przekonują, że z pewnością czeka ją jeszcze wiele dobrego.

Marcelina Zięteki Piotr Żyła: Historia związku

O Marcelinie Ziętek zrobiło się głośno, kiedy na jaw wyszło, że młodziutka aktorka serialu "19+" spotyka się z Piotrem Żyłą. Plotki o ich domniemanym romansie zaczęły pojawiać się już w wakacje 2020 roku. Sportowiec potwierdził medialne doniesienia dopiero rok później - w czerwcu 2021 roku.

Zakochani przez pewien czas bardzo chętnie chwalili się łączącym ich uczuciem. Nie trwało to długo. Najwidoczniej para uznała, że lepiej będzie nie publikować w sieci tak wielu wspólnych zdjęć. To tylko podsyciło emocje, albowiem zaczęto plotkować o rozstaniu sportowca i aktorki.

Pogłoski te jednak niewiele miały wspólnego z rzeczywistością. Ziętek i Żyła nadal są razem, ale starają się teraz bardziej chronić swoją prywatność.

Zobacz też:

Marcelina Ziętek odsłania ciało! Tak aktorka wita wiosnę

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przerwali milczenie

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama