19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Wielkie zmiany w serialu! Widzowie się tego nie spodziewali

Aktorzy hitu TVN właśnie wrócili na plan zdjęciowy! Relacjami na Instagramie podzieliły się gwiazdy, wcielające się w głównych bohaterów, m.in. Małgorzata Heretyk-Musiał. Z ich doniesień wynika, że TVN7 szykuje dla widzów wiele niespodzianek i zmian. Sprawdzamy, co się wydarzy!

Ogromne zmiany w serialu "19+"!

Aktorzy występujący w serialu "19+" powrócili na plan zdjęciowy - dowiedzieliśmy się z ich relacji w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, nie nagrywają oni jeszcze scen do poszczególnych odcinków, ale wraz z producentami przygotowują niespodziankę dla widzów! Okazuje się, że oprawa jednej z najpopularniejszych produkcji w TVN7 zostanie odświeżona, a serial zyska... nową czołówkę! Oficjalnie potwierdzili to aktorzy w swoich relacjach na Instagramie.

"Szykujemy nową czołówkę"- napisała Małgorzata Heretyk-Musiał, grająca główną rolę w serialu.

Reklama

Jeżeli już zastanawialiście, bo zobaczyliście u innych aktorów z "19+ relacje, to ja wam zdradzę, gdzie jesteśmy i co robimy. Kręcimy dla was nową czołówkę do "19+", która już wkrótce się pojawi- powiedział Ernest Musiał, aktor wcielający się w rolę Arka.

W mediach społecznościowych pojawiło się także kilka zdjęć z planu zdjęciowego:

Przypomnijmy, że od ponad półtora roku widzowie mogli oglądać drugą czołówkę serialu, która zastąpiła pierwszą, pokazywaną od początku emisji serialu w 2016 roku. W dotychczasowej czołówce fani produkcji usłyszeli także piosenkę stworzoną przez Gromee’go i Martę Gałuszewską pt. "Ten moment".

"19+" TVN7 - kiedy będzie można oglądać kolejny sezon?

"19+" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który od 2016 roku pokazywała telewizja TVN. Ponad pół roku temu emisja produkcji została przeniesiona do TVN7. Dotychczas wyemitowano ponad 600 odcinków serialu, a 2 czerwca zakończył się 9. sezon historii opowiadającej o nastolatkach wchodzących w dorosłe życie.

Kiedy będzie można oglądać "19+"? Według dostępnych informacji serial powróci na antenę TVN7 już jesienią tego roku! Najprawdopodobniej widzowie będą mogli oglądać, podobnie jak dotychczas, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00. Niezmiennie premierowe odcinki serialu będą się także ukazywać w Playerze.

Autor: Hubert Wiączkowski


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama