19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Marcelina Ziętek przekazała smutne wieści! Łzy wzruszenia

Od kilku miesięcy spekulowano o zbliżającym się końcu popularnej produkcji TVN - 19+. W końcu Marcelina Ziętek, prywatnie dziewczyna Piotra Żyły, rozwiała wszelkie wątpliwości i potwierdziła smutne przypuszczenia fanów.

24-letnia partnerka Piotra Żyły dotychczas utrzymywała się głównie z roli w paradokumencie "19+". Błyskawicznie stała się jedną z głównych postaci, a niedawno widzowie mogli śledzić losy jej relacji z serialowym partnerem - Szczepanem Kapustą, znanym jako "Frodo" (Tomasz Hajduk). Od kilku miesięcy spekulowano jednak o zbliżającym się końcu popularnej produkcji. W końcu Marcelina rozwiała wszelkie wątpliwości i potwierdziła smutne przypuszczenia fanów "19+":

Teraz 24-latka podzieliła się z fanami prawdopodobnie ostatnim zdjęciem zza kulis serialu "19+". Marcelina Ziętek po raz ostatni wcieliła się w postać Kai Jarosik i tym samym zakończyła swoją pracę na planie produkcji. Na fotografii pozuje w towarzystwie kilku innych aktorów z serialu, m.in. z główną bohaterką Melanią, serialowym partnerem - "Frodo", oraz z Dominiką, Konradem, Mileną i Adrianem.

Co zamiast "19+"? TVN7 zapowiada nowy projekt

Reklama

Wpis Marceliny Ziętek mocno zasmucił jej fanów, zwłaszcza że wielu z nich śledzi ją głównie ze względu na rolę w popularnym paradokumencie. Pod jej postem na Instagramie pojawiło się kilka komentarzy od widzów:

Telewizja TVN7, która emituje "19+", już kilka tygodni temu ogłosiła decyzję o zakończeniu serialu. Szefowa stacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedziała, że "nie można mieć wiecznie 19 lat, a bohaterowie zbliżają się już do trzydziestki". Katarzyna Mazurkiewicz podzieliła się jednak dobrymi informacjami dla fanów produkcji. Siódemka zamierza przygotować nowy projekt, w którym zaangażuje do pracy część obsady "19+". Być może pojawi się w nim Marcelina Ziętek?

Obecnie w TVN7 pokazywane są ostatnie epizody "19+". Do sieci trafiła niedawno informacja, że serial zakończy się na 732. odcinku. Jego premierowa emisja w Siódemce przypadnie najprawdopodobniej na połowę maja. Będziecie tęsknić za tą produkcją?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyłą są parą

Marcelina Ziętek od 2017 roku występuje w serialu "19+", w którym wciela się w postać Kai Jarosik. Aktorka zyskała jednak rozgłos i zainteresowanie mediów, dopiero gdy w sieci zaczęły pojawiać się plotki o jej romansie z Piotrem Żyłą. Po wielu miesiącach budowania napięcia para w końcu rozwiała wszelkie wątpliwości i w czerwcu 2021 roku potwierdziła swój związek.

Choć na początku oboje często chwalili się łączącym ich uczuciem, to niespodziewanie przestali pokazywać się publicznie. Takie zachowanie wywołało lawinę spekulacji na temat ich rzekomego rozstania. W końcu zainteresowani zdementowali te sensacyjne plotki i dali do zrozumienia swoim obserwatorom, że nie mają żadnych powodów do zmartwień.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama