19+
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1093
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Koniec emisji programu! TVN stawia na nowy projekt!

"19+" to serial dla nastolatków, który przez lata gromadził przed telewizorami sporą publiczność. Wiadomo już jednak, że aktualnie emitowany 11. sezon produkcji będzie ostatecznie ostatnim. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, stacja pracuje obecnie nad nowym projektem, w którym wystąpi część aktorów z „19+”. Co wiadomo o tej produkcji?

"19+": Produkcja TVN znika z ekranów

Nadawany od 2016 roku cykl historii o życiu polskiej młodzieży przez długi czas cieszył się sporą popularnością. Być może wpływ na sukces serialu, miał jego nietypowy format. Serial realizowano bowiem w nietypowej formule - sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu Melanii - głównej bohaterki produkcji.

Początkowo scrpited-docu emitowany był początkowo w TVN, a następnie przeniesiono go do TVN 7. To właśnie w Siódemce obecnie emitowany jest ostatni, jedenasty, sezon produkcji. Informację tę potwierdziła szefowa TVN7 Katarzyna Mazurkiewicz:

Reklama

- Nie można mieć wiecznie 19 lat. Nawet w serialu. Bohaterowie naszej produkcji dojrzeli, zbliżają się do trzydziestki. Tym samym nie jest to już opowieść o nastolatkach wkraczających w dorosłość, ale o dorosłych ludziach. A tytuł zobowiązuje...

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja pracuje już nad nowym projektem, w którym stacja wykorzysta część obsady z "19+". Produkcja ma trafić na antenę jesienią lub w kolejnych ramówkach.

 - Mogę zdradzić, że pracujemy nad nowym projektem, który na pewno ucieszy fanów "19+". Na tę chwilę jest za wcześnie na konkrety, aktualnie trwają prace koncepcyjne i scenariuszowe. Jeszcze nie wiemy, kiedy trafi on na antenę, być może już jesienią - mówiła w rozmowie z portalem szefowa TVN7.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy