13 powodów 13 Reasons Why

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"13 powodów": Tommy Dorfman identyfikuje się jako kobieta

Tommy Dorfman, aktor z m.in. popularnego serialu Netfliksa "Trzynaście powodów", wyznała na łamach magazynu "Time", że obecnie jest "transpłciową kobietą". "Nie chcę już grać męskich ról".

Tommy Dorfman identyfikuje się jako kobieta

Tommy Dorfman to amerykańska aktorka, która swoją popularność zawdzięcza m.in. roli Ryana Shavera z popularnego serialu "13 powodów". Tommy dokonała coming outu w rozmowie z magazynem "Time" oraz w swoich mediach społecznościowych i wyznała, że identyfikuje się jako kobieta. Artystka zdecydowała się na ten krok już po korekcie płci. Przyznała jednocześnie, że nigdy nie ukrywała tego, kim jest.

Przez ostatni rok w swoim życiu prywatnym identyfikowałam się i żyłam jako kobieta - kobieta transseksualna. To zabawne myśleć o tym jako o wychodzeniu z szafy, ponieważ ja nigdy w tej szafie nie byłam. Dziś postrzegam to jako ponowne przedstawienie się sobie jako kobieta, już po korekcie płci. Coming out zawsze jest widziany jako jakieś wielkie "odkrycie", ale ja nigdy nie byłam "zakryta". Dziś wyjaśniam: Jestem transpłciową kobietą. Moje zaimki to: ona/jej. Nazywam się Tommy- napisała na swoim Instagramie

Reklama

Elliot Page o swojej bolesnej przemianie

Aktorka nie zamierza zmieniać imienia

Tommy Dorfman nie zamierza pozbywać się obecnego imienia. Artystka przyznała, że pragnie je zachować, ponieważ jest z nim szczególnie związana. Jej rodzice nazwali ją tak po bracie jej mamy, który zmarł gdy miała zaledwie miesiąc.

Gwiazda "13 powodów" wyznała również, że nie zamierza już przyjmować męskich ról, choć rozumie, że może to negatywnie wpłynąć na jej karierę. Najbardziej kojarzona jestem z rolą niezbyt sympatycznego poety-geja w serialu ("13 powodów"). Nie wiem, czy tranzycja nie wpłynie źle na moją karierę, ale nie jestem już zainteresowana graniem męskich bohaterów- stwierdziła

Zobacz też: Mike Mitchell nie żyje. Aktor znany z "Gladiatora" miał 65 lat

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy