Reklama

13 posterunek

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 455
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"13 posterunek": Burzliwe związki i utracona kariera Aleksandry Woźniak

W przerwie od pracy zajęła się macierzyństwem - ma dwie córki bliźniaczki. Z ojcem dziewczynek, Tomaszem Kuszłejko, rozstała się po dwóch latach małżeństwa. Poza tym aktorka przeżyła jeszcze dwa inne rozstania. Jej pierwszym mężem został kolega z liceum, z którym była trzy miesiące. Związała się też z Maciejem Ślesickim, reżyserem "13 posterunku". Tego okresu Woźniak nie wspomina jednak dobrze. 

Reklama

Mimo że uczucie, które ich łączyło było prawdziwe, szybko zaczęło się wypalać. Ślesicki podobno ograniczał Aleksandrę i wymagał od niej wyłączności - blokował jej każdą rolę, którą dostała. Aktorka nie mogła się rozwijać, co wyraźnie jej doskwierało. Po rozstaniu z reżyserem wybuchł skandal. Woźniak została z niczym, a na dodatek odwróciło się od niej całe środowisko filmowe! Aktorka przyznaje, że bardzo to przeżyła:

"Gdybym wiedziała, co się wydarzy później, nie zagrałabym w "13 posterunku". Wcześniej moja droga zawodowa wyglądała zupełnie inaczej. [...] myślę, że gdyby nie szufladka "13 posterunku", miałabym dużo więcej okazji, by się wykazać. Aktorom serialowym rzadko składane są propozycje wzięcia udziału w ambitnych projektach. Nie mają nawet szansy, żeby dostać się na casting do poważnego filmu" - powiedziała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje