Reklama

13 posterunek

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"13 posterunek": Burzliwe związki i utracona kariera Aleksandry Woźniak

Podbiła serca płci męskiej rolą Kasi w "13 posterunku", kultowym serialu komediowym lat 90. Produkcja odniosła ogromne sukcesy i przyniosła dużą popularność młodziutkiej wtedy Aleksandrze Woźniak. Co się stało z aktorką po jej zakończeniu? Czy znów powróci na ekrany w nowej wersji serialu?

Co roku pojawiają się plotki o powrocie na antenę "13 posterunku". Media znów podgrzewają atmosferę i obsadzają w rolach policjantów coraz to nowszych aktorów. Tymczasem postanowiliśmy sprawdzić, co dzieje się z Aleksandrą Woźniak, serialową Kasią. Czy przyjęłaby propozycję powrotu na plan kultowej już produkcji?

Reklama

Woźniak zadebiutowała na ekranie w wieku 17 lat w teatrze telewizji "Moje Drzewko Pomarańczowe", później w kilku filmach i serialach. Jednak największą popularność przyniosła jej właśnie rola Kasi w sitcomie "13 posterunek". Długonoga blondynka przez ponad trzy lata zachwycała męską publiczność i zachęcała do zasiadaniem przed telewizorami. Później pojawiała się na ekranach widzów, jako Agata Gabriel w "Złotopolskich" czy Jagna w "Plebanii".

Mogliśmy ją też zobaczyć w "Kryminalnych", "Daleko od noszy" czy "Klanie". Niestety, jak sama twierdzi, rola w "13 posterunku" zaszufladkowała ją do tego stopnia, że jej kariera stanęła w miejscu. Fani kojarzą ją tylko z krótkich spódniczek i odsłoniętych nóg, co nie jest dla niej powodem do dumy.

"To żadna satysfakcja, bo nie zostałam aktorką dla urody, a nogi tylko odwracały uwagę od moich umiejętności".

Aktorka nie otrzymywała już potem propozycji poważnych ról, stąd na jakiś czas słuch o niej zaginął.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje