Reklama

13 posterunek

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 576
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"13 posterunek 2": 20 lat od premiery serialu

Zanim została policjantką trafiła na 13 posterunek w innej roli. W jednym z odcinków pierwszej serii wystąpiła jako jedna z kandydatek na Miss Policji. Aktorka tak spodobała się Maciejowi Ślesickiemu, że zaproponował jej stałe miejsce w obsadzie.

Reklama

Andżelika wzbudziła ogromne poruszenie na posterunku. Oglądał się za nią Cezary (Cezary Pazura), co wzbudzało zazdrość Kasi (Aleksandra Woźniak). Ona sama wzdychała Komendanta (Marek Perepeczko), który regularnie odrzucał jej zaloty. Widzowie również nie mogli oderwać wzroku od seksownej Andżeliki, która chętnie pokazywała swoje wdzięki.

Po zakończeniu serialu, w 2000 roku, zniknęła z mediów. Niewiele osób wie, że tak naprawdę nigdy nie pożegnała się z aktorstwem! Od 18 lat Jędrejek regularnie pojawia się w serialowych i filmowych epizodach. Zagrała w blisko 20 serialach, m.in. "Barach szczęścia", "M jak miłość", "Kasi i Tomku", "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości" i kilku filmowych hitach ("Chopin. Pragnienie miłości", "Córki Dancingu", "Król życia").

Od wielu lat występuje w radomskim Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego. Zagrała ponad 50 ról na deskach teatrów w całej Polsce. Widzowie telewizyjni w tym roku mogli ją zobaczyć m.in. w "M jak miłość", "Na Wspólnej" oraz "Barwach szczęścia". 

***Zobacz także***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama