Wiosenna ramówka Polsatu

Ocena
programu
7,7
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Zmiany w nowych odcinkach! Kto dołączy do obsady?

Wiosenne wątki hitowego serialu Polsatu "Pierwsza miłość" to nie tylko nowe perypetie doskonale znanych i lubianych postaci, lecz także nowe twarze, które wkraczają do ich świata. Do obsady dołączają Piotr Mróz, Paulina Holtz, Piotr Ligienza, Waleria Gorobets, Anastazja Małocha i Krystian Wieczorek. Jak mocno wpłyną na życie bohaterów? Przekonamy w wiosennych odcinkach serialu!

Marysia (Aneta Zając) długo czekała na swoje szczęśliwe zakończenie i wydaje się, że znalazła je w ramionach Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Wenerskiemu z trudem przychodzi odgrywanie roli ojczyma dla Julki (Dąbrówka Kruk). Lepiej spełnia się w tym Michał (Wojciech Błach). Julka wie od Filipa (Dominik Smaruj), że zamiary jego ojca są szczere. Wszyscy starają się pracować na wybudowanie szczęśliwej patchworkowej rodziny.

Reklama

"Pierwsza miłość": Krystian Wieczorek w obsadzie

Laura (Katarzyna Maciąg) poznaje Adama (Krystian Wieczorek), który wydaje się ideałem, ale tak naprawdę skrywa wiele tajemnic. Jest przyjacielem Wenerskiego (Przemysław Sadowski), przy czym jak się okazuje raczej rywalem.

Dorota (Magdalena Wróbel) otrzymuje wspaniałą ofertę pracy od Lipińskiego (Piotr Ligienza). Wymaga to od niej przeprowadzki do Warszawy. Stoczą z Arturem (Łukasz Płoszajski) batalię o życiowe priorytety. Dorota pada ofiarą zazdrosnej żony swojego nowego szefa, Neli (Paulina Holtz).

"Pierwsza miłość": Kinga ma raka!

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zachoruje na nowotwór. Początkowo będzie próbowała sama się z tym uporać, nie chcąc obciążać męża i synów koszmarem, który przechodzi. Szybko jednak zrozumie, że potrzebuje wsparcia.

Marta (Honorata Witańska) próbuje otworzyć się znowu na mężczyzn. Powoli pokonuje swoją traumę i brak zaufania. Na horyzoncie pojawia się ułożony Adrian (Piotr Mróz). Anka (Anna Pentz) wyjeżdża na rok do Londynu. W tym czasie Biały (Igor Paszczyk) robi wszystko, by zorganizować piękny ślub. Związek na odległość jednak trudno utrzymać, kiedy w serce wkradają się wątpliwości, zazdrość i... Iga (Waleria Gorobets), z którą Biały tylko się uczył.

Filip (Dominik Samruj), który gra z Igą (Waleria Gorobets) i Julitą (Dagmara Bryzek) na dwa fronty, w końcu zapłaci za to cenę.

Na barkach Kaliny (Magdalena Wieczorek) spoczywają nie tylko losy firmy Wekslera (Karol Strasburger), ale także jej siostry, Magdy (Anna Głosek). Próbując załatać kolejne dziury, Kalina nie zauważa, że cierpi na tym jej związek z Oskarem (Filip Gurłacz). Na horyzoncie pojawi się urocza sąsiadka Oliwia (Anastazja Małocha).

"Pierwsza miłość": Pożar w Wadlewie! Są ofiary!

Emilka (Anna Ilczuk) dowiaduje się, że Alicja (Magda Szczepanek) jest w ciąży z Marcinem (Przemysław Cypryański). Jej świat się rozpadnie.

W Wadlewie wybucha pożar. Niestety nie wszyscy przeżyją.

"Pierwsza miłość": Nowi bohaterowie

W wiosennych odcinkach "Pierwszej miłości" pojawią się nowe postacie: Iga (Waleria Gorobets), Lipiński (Piotr Ligienza), Adrian (Piotr Mróz), Oliwka (Anastazja Małocha), Nela (Paulina Holtz) i Adam (Krystian Wieczorek). Z pewnością nie zabraknie też ciekawych wątków i emocji!

Nowe odcinki serialu już od 27 lutego, godz. 18:00, na antenie Polsatu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy