Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,8
Niezły
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja twarz brzmi znajomo": Zmiany w programie! Pojawi się... nowa jurorka

W najbliższym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" dojdzie do sporych roszad za stołem jurorskim. Uwielbianą przez widzów Małgorzatę Walewską niespodziewanie zastąpi... Anna Dereszowska.

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Małgorzaty Walewskiej

Na początku marca na antenę Polsatu z osiemnastą edycją powrócił muzyczny show "Twoja twarz brzmi znajomo". Stacja wyemitowała dotąd trzy odcinki - pierwsze dwa wygrał Krzysztof Ibisz, wcielając się kolejno w Macieja Maleńczuka i Wierkę Serdiuczkę, w ostatnim zatriumfował zaś Oskar Cyms jako Eminem.

"Twoja twarz..." wróciła do telewizji odmieniona. W nowym sezonie w roli prowadzącego debiutuje Maciej Rock, który zastąpił partnerującego wcześniej Maciejowi Dowborowi Piotra Gąsowskiego. Ponadto do programu nie powrócili znani z poprzednich edycji Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, za to do zasiadających w jury Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego dołączył Paweł Domagała. Okazuje się, że to nie koniec roszad w ekipie.

Reklama

Anna Dereszowska w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"

W najbliższym, czwartym odcinku tej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", w jury ma zabraknąć Małgorzaty Walewskiej. Jej miejsce zajmie Anna Dereszowska - podaje portal wirtualnemedia.pl. Fani lubianej śpiewaczki nie muszą się jednak zanadto martwić - będzie to tylko jednorazowe zastępstwo spowodowane innymi zawodowymi zobowiązaniami Walewskiej.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" mają miejsce podobne zmiany. W poprzednim sezonie w jednym z odcinków Michała Wiśniewskiego zastępował Lesław Żurek, a w piętnastej edycji na jeden wieczór miejsce Małgorzaty Walewskiej zajął Sławomir Zapała.

Dodajmy, że wybrana teraz na zastępstwo Anna Dereszowska wcześniej miała okazję sprawdzić się w "Twoja twarz brzmi znajomo" jako uczestniczka. W emitowanej jesienią 2017 roku ósmej odsłonie show dotarła do finału, zajmując w nim trzecie miejsce. Obecnie aktorka wciela się w główną rolę w serialu "Lulu".

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy