Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja twarz brzmi znajomo": Widzowie oceniają zmiany w programie. "Bardzo dobry wybór"

Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezentera będziemy mogli zobaczyć na ekranach już wiosną 2023 roku, kiedy ruszy 18. edycja programu. "Bardzo dobry wybór" - oceniają fani muzycznego show.

Maciej Rock w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Niespodziewana rewolucja w ekipie "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołała w internecie prawdziwą burzę. Po tym, jak Polsat postanowił zakończyć współpracę z dwojgiem jurorów: Michałem Wiśniewskim i Katarzyną Skrzynecką, a następnie odszedł także Piotr Gąsowski, wielu widzów zaczęło obawiać się o przyszłość programu. 

Stacja nie ujawniła dotąd, kto w osiemnastej edycji zasiądzie w jury obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego, ale potwierdziła krążące wcześniej plotki o nowym prowadzącym. Piotra Gąsowskiego u boku Macieja Dowbora zastąpi Maciej Rock.

Reklama

"Jego twarz na pewno brzmi znajomo! Pamiętacie go z "Idola" czy "Must Be the Music. Tylko muzyka". Na scenie muzycznego show czuje się jak ryba w wodzie! Przedstawiamy nowego prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo". Przed wami Maciek Rock" - ujawniono.

Widzowie oceniają zmiany w ekipie "TTBZ"

Choć początkowo większość fanów "Twoja twarz brzmi znajomo" była przekonana, że nikt nie będzie w stanie zastąpić odchodzącego Piotra Gąsowskiego, to wydaje się, że po ogłoszeniu nazwiska nowego prowadzącego niektórzy zmienili zdanie. Wielu z nich ocenia, że Polsat w obliczu niełatwej sytuacji, w jakiej się znalazł, podjął najlepszą możliwą decyzję.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo | Maciej Rock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy