Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kolejne zmiany w show Polsatu

W najnowszym 19. sezonie najlepszego muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy cenionego przez widzów Polsatu choreografa Macieja Zakliczyńskiego. To właśnie on przygotowywał tancerzy do występów na parkiecie programu „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”, a już od września poprowadzi tanecznie nową ekipę śpiewających artystów.

Maciej Zakliczyński, urodzony 27.08.1975 r. w Gliwicach to wyróżniony absolwent Uniwersytetu Śląskiego, kulturoznawca i teatrolog. Z pasji do zarządzania, również absolwent studiów podyplomowych MBA i DBA Art&Science Nowe Media w Biznesie, badacz mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

Kim jest Maciej Zakliczyński?

Znany jest szerszej publiczności, jako choreograf i reżyser ruchu scenicznego w telewizji, teatrze oraz w filmie, głównie dzięki choreografiom w popularnych programach telewizyjnych, m.in. "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami". Jest również autorem ruchu do ponad 40 sztuk teatralnych, prezentowanych w teatrach w Polsce i zagranicą.

Reklama

W pracy warsztatowej Maciej wykorzystuje unikalną metodę komponowania ruchu z wykorzystaniem gestu i ciała na scenie. Wiodącą cechą jego działań jest minimalizm i prostota. Poza ogromnym doświadczeniem zawodowym, nieocenioną zaletą Macieja jest jego miłość do tańca oraz doskonały kontakt z ludźmi, którzy uwielbiają z nim pracować.  

Telewizja Polsat wita Macieja Zakliczyńskiego na scenie najlepszego muzycznego show, życząc kolejnych sukcesów i niesłabnącej sympatii widzów.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy