Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert Janowski żegna się z Polsatem. Nie zobaczymy go już w uwielbianym programie

W nowym, 21. sezonie muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zobaczymy już Roberta Janowskiego, który od 17. edycji zajmował fotel jurorski, a w 15. wystąpił jako uczestnik i zwyciężył.

Skrupulatne oceny Roberta Janowskiego poznało aż czterdziestu uczestników, którzy przez pięć ostatnich sezonów, wystąpili w programie. Dzięki własnemu doświadczeniu, zdobytemu na scenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" doskonale wiedział, ile pracy i zaangażowania muszą włożyć uczestnicy, by wcielić się w muzyczne gwiazdy. To pozwalało mu na rzetelną i uczciwą ocenę. Służył im też zawsze cenną radą i potrafił dodać otuchy.

Reklama

Robert Janowski: Dziękuję za tę wspaniałą podróż

"Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo ludzi - jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też" - napisał Robert Janowski, żegnając się z Polsatem.

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Robertowi Janowskiemu za tę owocną współpracę i również życzy wielu dalszych sukcesów.

Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy