Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. "Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę się skupić na swojej twórczości" - Paweł Domagała wyjaśnił, że odchodzi z "TTBZ", by skoncentrować się na pracy nad nową płytą oraz przygotowaniem autorskiego stand-upu.

Paweł Domagała zasiadał przy stole jurorskim od 18. edycji muzycznego show. W tym czasie mieliśmy okazję poznać jego wyjątkowe poczucie humoru, wielką wrażliwość i wrodzony optymizm. Był nie tylko ulubieńcem widzów, ale również uczestników i całej ekipy. Zawsze wstawał, oceniając występy artystów i rozbawiał wszystkich wesołymi anegdotami. 

Paweł Domagała: Chce się skupić na swojej twórczości

"Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę się skupić na swojej twórczości - pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy [Zuzanna Grabowska - żona aktora - przyp. red.]. 'Twojej Twarzy' życzę kolejnych udanych sezonów. Będę kibicował" - Domagała napisał w mediach społecznościowych.

Reklama

Na szczęście ulubiony juror nie znika zupełnie z polsatowego ekranu. Jego wybitny komediowy talent można nadal podziwiać, oglądając serial "Rafi", emitowany na platformie Polsat Box Go. Gra w nim nie tylko główną rolę, ale jest również jego pomysłodawcą, co daje gwarancję dużej dawki inteligentnego humoru, jednak z  dozą szczerej wrażliwości i nutą tajemniczej pozaziemskiej mocy.

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Pawłowi Domagale za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces najlepszego muzycznego  show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy