Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 37
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest oświadczenie!

Katarzyna Skrzynecka po siedemnastu edycjach znika z "Twoja twarz brzmi znajomo". Zwyciężczyni pierwszego sezonu i jurorka kolejnych szesnastu nie będzie już oceniała występów uczestników. Polsat opublikował oficjalny komunikat.

Katarzyna Skrzynecka nie będzie jurorką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia stacja Polsat podzieliła się informacją, która zasmuciła wielu fanów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stacja przekazała wówczas, że Michał Wiśniewski nie będzie dłużej oceniał występów w "TTBZ".

Teraz produkcja lubianego muzycznego show podała kolejną sensacyjną wiadomość. Katarzyna Skrzynecka po siedemnastu edycjach znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawił się wpis potwierdzający tę informację. Wiadomość taką można również przeczytać na profilu programu oraz stacji Polsat na Facebooku.

Reklama

"Była z nami od początku i pokazała, że w "TTBZ" nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje" - napisano na instagramowym profilu programu.

Powody rozstania Katarzyny Skrzyneckiej z programem nie są znane. Sama artystka dotąd nie zabrała głosu w swoich mediach społecznościowych. Obecnie nie wiadomo także, kto mógłby ją zastąpić w jurorskim fotelu.

Katarzyna Skrzynecka: 17 edycji z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka była związana z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez wszystkie siedemnaście edycji. Najpierw pojawiła się w programie jako uczestniczka. Jej występy jako Tina Turner czy Andrea Bocelli i Sarah Brightman do dziś uznawane są za jedne z najlepszych w historii "TTBZ". Po tym, jak artystka wygrała pierwszy sezon, została zaproszona do jury.

Za stołem jurorskim zasiadała przez kolejne szesnaście odsłon show. Ostatnia edycja, w której mogliśmy ją zobaczyć, pokazywana była jesienią 2022 roku. Program powróci na antenę wiosną 2023 roku.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy