Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Ocena
programu
6,9
Niezły
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Wypych kolejną gwiazdą ukochanego programu Polaków

Barbara Wypych dołączyła do listy gwiazd, które zmierzą się z metamorfozami w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda ma wieloletnie doświadczenie na scenie teatralnej. Zagrała również w wielu znanych produkcjach serialowych i filmowych. Jakie postaci przygotuje dla niej magiczny kołowrotek? Jakie nowe talenty odkryje przed widzami Polsatu?

Uzdolniona na wielu poziomach

Basia Wypych jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu i fletu poprzecznego. Śpiewa w zespole "Ministerstwo Brzmienia". W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Debiutowała w spektaklu Grzegorza Wiśniewskiego "Kamień". Za rolę Withy otrzymała wiele nagród. W poprzednich latach związana z Teatrem Studyjnym w Łodzi. Od 2016 w ekipie Teatru Współczesnego w Warszawie.

Najważniejsze role

Debiutowała w filmie "Panie Dulskie" Filipa Bajona. U boku Bogusława Lindy zagrała w ostatniej produkcji Andrzeja Wajdy "Powidoki". Ponadto wystąpiła w wielu popularnych serialach ("Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Rojst", "Camera Cafe. Nowe parzenie") i filmach ("Miłość jest wszystkim", "Ikar. Legenda Mietka Kosza" i "Jak zostać gwiazdą").

Reklama

Barbara Wypych to trzecia po Patricii Kazadi i Damianie Krecie gwiazda nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe odcinki show już jesienią w Telewizji POLSAT.

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy