Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ocena
programu
6,8
Niezły
Ocen: 34
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła zdjęciem. Co się stało z jej twarzą?

Gwiazda "W rytmie serca" i "M jak miłość" opublikowała na swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Jej twarz wygląda nieco inaczej niż zazwyczaj. Brzmi znajomo?

Barbara Kurdej-Szatan w nowym wydaniu

Aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Prowadzi swoje media społecznościowe, komentuje bieżące sprawy, pokazuje swoje prywatne życie. Dzieli się ciekawostkami. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Gra w teatrach, reklamach, serialach, występuje w programach rozrywkowych. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że aktorka zaangażowała się w jedną z produkcji Polsatu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Barbarę Kurdej-Szatan zobaczymy w zupełnie innym wcieleniu.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystartował w 2014 roku. Od tego czasu bawi i gromadzi nowych widzów przed telewizorem. Uczestnicy mają za zadanie odwzorować piosenkarzy zarówno z Polski, jak i z zagranicy! Podobna modulacja głosu, odpowiednia charakteryzacja i analiza stylu chodzenia, poruszania się gwiazd.

Reklama

Uczestnicy 15. edycji programu TTBZ

W 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy ośmioro artystów: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Cugowski junior i Paulina Sykut-Jeżyna - czytamy na stronie Polsatu.

"Ledwo panią poznaję"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała nietypowe zdjęcie. Portret. Zbliżenie. Wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj! Co stało jej się z twarzą? Aktorka przywitała i życzyła miłego dnia swoim fanom. Na twarzy miała jednak coś, co mogło zaniepokoić. Skóra? Maska? Charakteryzacja!

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy