Top Model

Ocena
programu
6
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model": Julia Sobczyńska w odważnej pozie. Fani zachwyceni

Julia Sobczyńska, finalistka dziesiątej edycji "Top Model", podgrzewa atmosferę! Na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Artystyczna fotografia zebrała sporo komplementów!

"Top Model": Julia Sobczyńska w staniku

Julia Sobczyńska nie próżnuje. Podzieliła się na swoim Instagramie efektem kolejnej sesji zdjęciowej. Artystyczna fotografia przedstawia czarno-białe zdjęcie modelki, na którym wygina się ona, mając na sobie jedynie spodnie i stanik. Dodatkowo delikatnie uniosła ona włosy spięte w kucyk. 

Uwagę przykuwa tatuaż znajdujący się na żebrach. Nie trudno zauważyć, że zdjęcie bardzo spodobało się internautom, którzy zasypali Julię komentarzami:

Julia Sobczyńska – kariera

Kariera Julii Sobczyńskiej rozpędziła się w momencie, kiedy zgłosiła się do dziesiątej edycji programu "Top Model". Nie trudno było zauważyć, że od razu spodobała się jurorom – doskonale radziła sobie we wszystkich zadaniach, co zagwarantowało jej awans do wielkiego finału, w którym stanęła obok Dominiki Wysockiej i Nicole Akonchong. 

Reklama

Mimo że zakończyła program na 3 miejscu, nie stanęło jej to na przeszkodzie w dalszym rozwoju kariery w modelingu. Sobczyńska na bieżąco informuje swoich fanów o poczynaniach w życiu zawodowym, zamieszczając relacje i posty na Instagramie, którego obserwuje prawie 60 tysięcy osób. Nie brakuje na nim kadrów z życia prywatnego Julii – na wielu zdjęciach u jej boku można zobaczyć jej narzeczoną, Judytę.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Sobczyńska | Top Model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy