Top Model
Ocena
programu
5,4
Przeciętny
Ocen: 11
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model": Internauci oburzeni po słowach Anji Rubik

Finał 11. sezonu "Top Model" za nami. Zwyciężczynią została Klaudia Neścior, która podbiła serca widzów. Modelka nie spodobała się jednak Anji Rubik, która w ostry i dosadny sposób oceniła szansę dziewczyny na karierę w modelingu. Jej słowa nie spodobały się internautom...

"Top Model": Wybór widzów podzielił jurorów

W środę wieczorem stacja TVN pokazała finał jedenastej edycji  "Top Model". O główną nagrodę walczyły: Natalia Woś, Michalina Wojciechowska oraz Klaudia Nieścior.

Rywalizacja o zwycięstwo była naprawdę wyrównana. Po zaprezentowaniu sesji odkładowej dla magazynu i filmu modowego podliczono głosy jurorów i widzów. Zwyciężczynią show została Klaudia Nieścior.

Choć 22-latka wygrała program, to w trakcie finału, gdy jury oceniało wspomniany film, Klaudia Nieścior usłyszała kilka gorzkich słów od gościa specjalnego - Anji Rubik. Znana modelka powiedziała wprost, że nie widzi dla niej przyszłości w branży modowej.

Reklama

"Oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu i jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywołać niesamowite emocje i sympatię. Ale również muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę cię w świecie mody" - stwierdziła Rubik.

Internauci natychmiast zareagowali na wypowiedź polskiej topmodelki. Co napisali?

"Klaudia jest w finale, a Anja mówi takie coś...".

"Czy ktoś powiedział pani Anji Rubik, że nie wszystko trzeba mówić na głos?".

"Wypowiedź Anji Rubik jakoś niefajna w finale na żywo...".

"Nie bez powodu Klaudia jest dziś, gdzie jest. Komentarz Rubik w tak bardzo ważnym dniu świadczy o braku kultury osobistej...".

"Powiedzieć finalistce, że się nie nadaje. Hit" - pisali.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy