Top Model

Ocena
programu
6
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model 11": Gorzkie słowa jurorów. Polały się łzy

Aleksandra Helis odpadła z programu "Top Model". Wcześniej 19-latka usłyszała na panelu kilka gorzkich słów. "Przyjechałaś tutaj bez sensu" - stwierdził Dawid Woliński.

W jedenastym odcinku "Top Model" siedmioro uczestników poleciało do RPA, by wziąć udział w castingach i pokazach. Tuż przed rozpoczęciem fashion weeku czekała na nich decydująca sesja panelowa. Według jurorów najsłabiej na zdjęciu wypadła Aleksandra Helis - zdobywczyni złotego biletu. 19-latka pożegnała się z programem. Nim to się stało, dziewczyna usłyszała kilka gorzkich słów na panelu.

"Top Model 11": Polały się łzy

Ocena zdjęcia Aleksandry rozpoczęła się od wypowiedzi gościa specjalnego, którym była projektantka, Carol Bouwer. Kobieta powiedziała, że uczestniczka prezentuje się lepiej na żywo, niż na kadrze. Z jej wypowiedzią zgodził się Dawid Woliński. Juror był wyraźnie rozczarowany efektami pracy laureatki złotego biletu. Zwłaszcza że w ubiegłym tygodniu stanął w jej obronie, wdając się w kłótnię z Joanną Krupą.

Reklama

Zdjęcie 19-latki nie spodobało się również Katarzynie Sokołowskiej.

W trakcie wypowiedzi jurorów na twarzy uczestniczki pojawiły się łzy. Carol Bouwer podeszła do dziewczyny, aby okazać jej wsparcie. Projektantka obdarowała ją nawet "afrykańskim uściskiem".

"Top Model 11". Kiedy finałowy odcinek?

Wielkimi krokami zbliża się finał jedenastej edycji "Top Model". Zwycięzcę programu powinniśmy poznać 7 grudnia. Przypomnijmy, że w show pozostało już tylko sześcioro uczestników: Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Maciej Skiba. 

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy