Top Model
Ocena
programu
5,8
Przeciętny
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Top Model 11": Dawid Woliński pokłócił się z Joanną Krupą o uczestniczkę

W środowym odcinku "Top Model" doszło do kłótni między jurorami. Dawid Woliński stanął w obronie Aleksandry, krytykowanej przez Joannę Krupę. "Dostała stylizację "na starą ciotkę z dywanu"" - bronił modelki projektant.

"Top Model 11". Dużo emocji na ostatnim panelu przed fashion weekiem

W dziesiątym odcinku jedenastej edycji "Top Model" jurorzy musieli podjąć kilka trudnych decyzji. Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka wybierali osoby, które pojadą na fashion week do RPA. 

W wyborze kandydatów i kandydatek pomagali im goście specjalni – modelka Maja Sieroń oraz Joanna Lorynowicz – redaktorka naczelna magazynu ELLE. Podczas oceniania zdjęć pomiędzy Joanną Krupą a Dawidem Wolińskim doszło do kłótni, której świadkami byli widzowie.

"Top Model 11". Zdjęcie Aleksandry podzieliło jurorów

Wszystko zaczęło się od komentarza Lorynowicz na temat Aleksandry Helis – zdobywczyni złotego biletu. Szefowa magazynu modowego oceniła, że kandydatka źle wypadła na zdjęciu. Na jej słowa natychmiast zareagował Dawid Woliński.

Reklama

Joanna Krupa przyznała, że widzi w uczestniczce ten sam problem, co gość specjalny. Juror stanął w obronie Aleksandry i stwierdził, że problemem nie była jej osoba, a wybrana dla niej kreacja.

Woliński nerwowo zareagował:

"Top Model 11". Dawid Woliński i Joanna Krupa pokłócili się o uczestniczkę

Zdenerwowany juror wstał, stanął obok zdobywczyni złotego biletu i pokazał innym członkom jury różnice pomiędzy tym, jak dziewczyna wypadła na zdjęciu, a jak wygląda na panelu.

Woliński znów skrytykował stylizację, którą wybrano dla Oli. Projektant mody na koniec powiedział uczestniczce, że świetnie wypełniła swoje zadanie.

Marcin Tyszka również nie miał żadnych zarzutów do pracy wykonanej przez Aleksandrę Helis. Finalnie kandydatka znalazła się w gronie siedmiu osób, które zostały wybrane na fashion week. 

Przypomnijmy, że jedenasty sezon "Top Model" można oglądać w środę o 21:35 na antenie TVN.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama