Ślub od pierwszego wejrzenia
Ocena
programu
4
Przeciętny
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta wbiła szpilkę Maciejowi!

Marta, dobrze znana widzom programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", już po raz kolejny postanowiła zaczepić Macieja, drwiąc z jego największego zainteresowania - disco polo. Mem, jaki pokazała na Instagramie, mówi wszystko.

Zaraz po emisji ostatniego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Marta postanowiła skomentować wypowiedź męża na temat kobiecego wyglądu. Z kolei później subtelnie z niego zadrwiła za pośrednictwem Instagrama. Maciej uwielbia muzykę dico polo, nie da się więc ukryć, że mem opublikowany przez Martę, ma na celu wbicie mu kolejnej szpilki. 

Przypomnijmy, że Maciej jest znany fanom tej muzyki pod pseudonimem Erdol, a kiedyś był wokalistą zespołu Avans Dance. Jest też laureatem I Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Disco Polo w Białymstoku.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta i Maciej

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" szczególnie upodobali sobie Martę i Macieja, którzy od początku zdawali się być nie do końca dobrze dobrani. Jak się okazuje przeczucia fanów okazały się słuszne - jeszcze przed finałem programu, małżonkowie zdecydowali o przyszłości ich związku. 

32-latka z Katowic poślubiła 37-latka ze Szczecina. Widzowie zauważyli już w czasie ceremonii zaślubin i wesela, że między uczestnikami nie zaiskrzyło. Sytuacja nie zmieniła się w czasie podróży poślubnej. Wprawdzie małżonkowie spędzili wspólnie wiele chwil, jednak rozmowy nie pogłębiały ich relacji. Nie pomogło też to, że mężczyzna skupił się na rzeczach i zachowaniach, które nie podobają mu się w partnerce i co jakiś czas mówił jej o tym wprost.

Wszelkie próby wytrwania relacji spełzły jednak na niczym. W 11. odcinku show, jeszcze przed zakończeniem eksperymentu, między małżonkami doszło do szczerej rozmowy, z której można wywnioskować, że oboje nie czują do siebie nic poza sympatią.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy