Ślub od pierwszego wejrzenia

Ocena
programu
2,2
Fatalny
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał wyjątkowe zdjęcie z ukochaną

Karol Maciesz, uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", podzielił się z obserwującymi go na Instagramie użytkownikami wyjątkowym zdjęciem z ukochaną.

Karol ze "Ślubu..." pokazał niepublikowane zdjęcia

Karol Maciesz nie należy do grona osób, które codziennie relacjonują swoje życie w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że mężczyzna zaniedbuje fanów. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" od czasu do czasu publikuje nowości na Instagramie, który obserwuje niemal 80 tysięcy internautów. Ostatnio w swojej wirtualnej galerii opublikował prywatne ujęcia z Laurą Wielich. Wspólne kadry zakochanych skradły serca wszystkich, którzy kibicują tej parze.

Laura Wielich i Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"

Reklama

W 5. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali trzy kobiety i trzech mężczyzn. Każde z nich liczyło na miłość. Wśród uczestników pojawiła się Laura Wielich i Karol Maciesz. Dziś ta dwójka tworzy parę, jednak w programie eksperci połączyli ich z innymi partnerami. Ona wzięła ślub z Maciejem Książkiem, a on z Igą Śmiechowicz. Zaaranżowane małżeństwa nie przetrwały. Jednak niedługo po zakończeniu emisji "ŚOPW" okazało się, że Laura i Karol są w związku. Wierni fani nadal śledzą losy bohaterów w sieci. Zakochani regularnie publikują na Instagramie wspólne ujęcia.

Autor: Katarzyna Solecka

Zobacz też:

"Wednesday": Percy Hynes White oskarżony o przemoc seksualną. To koniec jego kariery?

Paweł Deląg planował ślub z piękną lekarką. Narzeczona pokazała mu drzwi!

Baron zamieścił film z Sandrą Kubicką. "Taką Cię widzę, gdy nikt nie patrzy" [wideo]

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama