Ślub od pierwszego wejrzenia

Ocena
programu
2,2
Fatalny
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian są razem? Uczestniczka show zabrała głos

Czy Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Takie pytania w ostatnim czasie zaczęły rodzić się w głowach widzów programu, którzy śledzą dalsze losy pary. Do całej sprawy postanowili odnieść się sami uczestnicy telewizyjnego eksperymentu, publikując na Instagramie nowe zdjęcia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian są razem

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to para, która poznała się w dość nietypowych warunkach. Obydwoje zgłosili się do 3. edycji programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia", a eksperci uznali, że właśnie ta dwójka powinna… wziąć ślub! 

Anita i Adrian zostali więc mężem i żoną, a rozwój ich dalszej znajomości rejestrowały kamery. Okazało się, że małżonkowie bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie, a na zakończenie eksperymentu postanowili kontynuować relację. Czas pokazał, że taka decyzja była "strzałem w dziesiątkę"! Adrian i Anita doczekali się dwójki dzieci, a swoją codziennością chętnie dzielą się na Instagramie.

Reklama

W ostatnim czasie jednak czujni internauci wychwycili, że publikacji ukazujących całą rodzinę jest coraz mniej. Niektórzy podejrzewali nawet, że Anita i Adrian mierzą się z kryzysem! Podobne głosy pojawiły się też pod najnowszą publikacją Anity i Adriana, którzy opublikowali kilka kadrów powstałych podczas świątecznej sesji fotograficznej z dziećmi.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita na Instagramie

Do rodzinnych kadrów para dołączyła również opis:

Nie wszystkich przekonała jednak publikacja Anity i Adriana – w sekcji komentarzy pojawiło się sporo przemyśleń ze strony użytkowników sieci:

Z drugiej strony nie zabrakło również odpowiedzi, w których internauci zdefiniowali wspomniane kadry w zupełnie inny sposób:

Także sama Anita, która chętnie odpowiadała na komentarze, przyznała w pewnym momencie:

W innym miejscu żona Adriana wyraziła nadzieję, że w najbliższym czasie informacji o ich życiu osobistym będzie o wiele mniej:

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy