Ślub od pierwszego wejrzenia

Ocena
programu
2,2
Fatalny
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian nie są już razem?

Anita i Adrian jeszcze do niedawna uchodzili za najbardziej zgraną parę, jak powstała dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy zakochali się w sobie, a łączące ich uczucie było na tyle silne, że postanowili założyć rodzinę. Dziś są rodzicami dwójki dzieci. W ostatnich miesiącach nie cichną jednak pogłoski, że sielanka w życiu pary już dawno się skończyła... O co dokładnie chodzi?

Anita i Adrian nie są już razem?

Anitę widzowie poznali w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To tam eksperci poznali ją z Adrianem. Para od samego początku cieszyła się ogromną popularnością, a widzowie z zapartym tchem obserwowali początki ich znajomości. Wiele osób trzymało kciuki za ten związek. 

Po zakończeniu programu ich uczucie rozkwitło! Uczestnicy telewizyjnego eksperymentu zostali małżeństwem 17 marca 2018 roku. Niedługo później na świecie pojawiły się owoce ich miłości. Para ma dwoje dzieci - córkę Biankę i syna Jerzyka.

Mimo że od zakończenia emisji programu minęło już sporo czasu, to Anita nie zapomina o fanach. 32-latka regularnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal ćwierć miliona użytkowników. To właśnie na popularnej platformie obserwatorzy uczestniczki show zauważyli, że w jej związku nie dzieje się najlepiej. Ostatnio fani stwierdzili nawet kategorycznie, że lubiana para się... rozstała. Świadczyć o tym może m.in. brak obrączki u Adriana, którego też chętnie podpatrują w social mediach. 

Reklama

"I już bez obrączki. Stres robi swoje... I kilogramy giną... Niestety.... Taka prawda" - pisali fani pod jego postem.

Do komentarzy pod zdjęciem męża odniosła się również Anita. 

"Potwierdzam, parę kilo mniej, zmiana pewnych nawyków na lepsze. Oby tak dalej!" - napisała.

Jej reakcja nie przekonała jednak fanów. Obserwatorzy pary wciąż snują teorie, że małżeństwo gwiazd programu przeszło do historii.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy