Ślub od pierwszego wejrzenia
Ocena
programu
4
Przeciętny
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta szczerze o relacji z mężem

Fani programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do samego końca emisji nie mają pewności, czy pary, które w ramach eksperymentu zostały małżeństwem, są nadal razem. Uczestnicy mogą zdradzić ten sekret dopiero po finale wyemitowanym w telewizji. Jak się okazuje, dla Anety, która wzięła udział w szóstej odsłonie "ŚOPW", czas ukrywania się był prawdziwą męczarnią.

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski wzięli udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci zgodnie stwierdzili, że uczestnicy powinni stworzyć parę. Czas pokazał, że była to dobra decyzja. Ostatnio - w związku z zakończeniem emisji ósmej odsłony programu - 32-latka postanowiła wrócić wspomnieniami do eksperymentu. W szczerym wpisie zdradziła, co wówczas czuła.

Aneta Czajkowska o małżeństwie

"Niemalże 2/3 roku, a dokładnie 235 dni męczarni jaką było ukrywanie czegoś tak pięknego co podarowało mi życie, człowieka który szybko stał się dla mnie wszystkim, było czymś strasznym...

Reklama

Dziś w końcu z serduszkiem przepełnionym miłością chciałabym tylko krótko powiedzieć, że u nas wszystko ok kolejne miesiące po programie, kiedy kamery już zgasły, były (jeśli to możliwe) jeszcze piękniejsze... Utwierdziły nas tylko w przekonaniu, że 'to jest to'. Dalej tak 'nudno' jak w programie;) i na spokojnie brniemy sobie przez życie razem i jeśli to było nudne...to mam nadzieję na taką nudę do końca swoich dni

Chciałam jeszcze bardzo podziękować ludziom, którzy tworzą ten eksperyment, dzięki którym tak naprawdę poznałam tego cudnego człowieka, którym jest mój mąż (...)

Dziękuję też wszystkim, którzy śledzili co tydzień nasze losy i nam tak bardzo kibicowali.

I jeszcze jednej osóbce...
dzięki której znowu uwierzyłam w miłość, dzięki której słowo KOCHAM nabrało zupełnie nowego znaczenia... Drogi mężu" - napisała na Instagramie. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą dziś szczęśliwe małżeństwo. W ich przypadku eksperyment społeczny okazał się idealnym sposobem na znalezienie prawdziwej miłości. Po kilku tygodniach od złożenia przysięgi w urzędzie stanu cywilnego Aneta i Robert postanowili kontynuować znajomość i rozpocząć wspólne życie. Niedługo po emisji finałowego odcinka społecznego eksperymentu zakochani przyznali, że spodziewają się dziecka. A pod koniec minionego roku kobieta poinformowała fanów, że oficjalnie przyjęła nazwisko męża. Na początku lutego 2022 r. para z radością podzieliła się radosną nowiną o narodzinach syna - Mieszka. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Aneta Żuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy