Ślub od pierwszego wejrzenia
Ocena
programu
4
Przeciętny
Ocen: 19
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kontrowersyjne reality-show TVN ponownie na wizji! Kiedy emisja?

Hit TVN, w którym nieznajomi spotykają się pierwszy raz na swoim ślubie, ma wrócić na antenę. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy trafił do emisji 3 października 2016 roku. Został oparty na duńskim reality-show "Gift Ved Forste Blik" i od razu zrobił furorę wśród polskich widzów. W serwisie Player opisany jest jako "najbardziej kontrowersyjny eksperyment telewizyjny". Dlaczego?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" znowu w TVN!

Program w każdym sezonie ukazuje historię trzech par, które próbują stworzyć trwałe i pełne miłości związki. Wszystko brzmiałoby zupełnie normalnie, gdyby nie fakt, że pierwszym spotkaniem partnerów... jest ich wspólny ślub! Państwo młodzi dobierani są przez ekspertów na podstawie cech charakterów. Po zawarciu związku spędzają ze sobą miesiąc i decydują czy chcą pozostać razem, czy wezmą rozwód. 

Reklama

W historii programu zdecydowana większość eksperymentalnych duetów kończyła osobno, jednak zdarzyli się i tacy, którzy nie tylko idą przez życie wspólnie, ale również doczekali się potomstwa. Taką parą są na przykład Agnieszka i Wojtek z 4. sezonu. 

Kiedy nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 10. edycja reality-show jest już w realizacji. Odcinki opowiadające historię trzech nowych związków mają pojawić się na antenie TVN tej jesieni. Nieoficjalnie w sezonie zobaczymy ponownie dotychczasowe ekspertki: Julitta Dębska, Zuzanna Butryn oraz Hanna Kąkol. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w ostatnim sezonie zebrał przed telewizorami 844 tys. widzów. Czy tej jesieni pobije swoje wyniki? 

Zobacz też:"Klan": Odcinek 4358. Są już po ślubie! Historia ich związku nadaje się na film


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy