Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 999
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości": Zmiany w ramówce TVP. Nie będzie nowego odcinka programu?

Fani programu "Sanatorium miłości" nie będą zachwyceni, bo nie obejrzą nowego odcinka swej ulubionej produkcji w niedzielę, 31 marca. Dlaczego nastąpiły zmiany w ramówce TVP1? Czy produkcja znika z anteny?

"Sanatorium miłości": Nie będzie odcinka w Niedzielę wielkanocną

Okazuje się, że w świątecznej ramówce nastąpiły spore zmiany! Widzowie przyzwyczajeni do tradycyjnej pory wyświetlania "Sanatorium miłości" mogą czuć się zdezorientowani. Nie będzie zatem nowego odcinka w niedzielę, 31 marca. Co się stało?

TVP tradycyjnie w Święta Wielkanocne pokazuje zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Tym razem podjęto decyzję, że fani "Rolnika" obejrzą swój program w niedzielę, a fani "Sanatorium miłości" nowy odcinek nietypowo w poniedziałek.

Reklama

"Dzień dobry! Jak przygotowania do Wielkanocy? My jesteśmy już prawie gotowi do zerowego odcinka 11. edycji. Widzimy się już w Niedzielę Wielkanocną o 21:20. Pokażemy Wam 9 osób poszukujących miłości. Po raz pierwszy w historii programu w zerowym odcinku pojawią się aż 3 panie, więc będzie się działo!" - brzmi wpis na oficjalnym profilu "Rolnika" na Facebooku.

Fani dopytywali o te zmiany na Instagramie "Rolnika": "To zamiast Sanatorium miłości w tę niedzielę będzie Rolnik szuka żony, tak?". "Tak. A Sanatorium miłości będzie w poniedziałek wielkanocny" - wyjaśniła Marta Manowska.

Kiedy "Rolnik szuka żony", a kiedy "Sanatorium miłości"?

Aby się w tym nie pogubić informujemy, jaki jest harmonogram emisji obu produkcji TVP.

31 marca o godz. 21:20 (Wielkanoc) widzowie zobaczą odcinek "zerowy" 11. edycji programu "Rolnik szuka żony", natomiast 1 kwietnia o godz. 21:20 (poniedziałek wielkanocny) TVP1 wyemituje kolejny odcinek szóstej edycji programu "Sanatorium miłości".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy