Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości": Miała wystąpić w drugiej edycji? Kuracjuszka zdradza!

Okazuje się, że jedna z uczestniczek "Sanatorium miłości" miała wystąpić już w drugiej edycji show TVP. Dlaczego wówczas zrezygnowała i wycofała się z udziału w programie? "Jak zaczęli pytać o takie niuanse życiowe, to ja się wycofałam" - mówi Janina.

"Sanatorium miłości": Janina wcześniej mogła wystąpić w programie?

Janina to jedna z uczestniczek szóstej edycji  "Sanatorium miłości". Niedawno okazało się, że seniorka już wcześniej miała wystąpić w tej produkcji. W rozmowie z Pomponikiem kuracjuszka ujawniła kulisy swego udziału w programie TVP.

"'Sanatorium miłości' było moim marzeniem. Swoje zgłoszenie wysłałam już po pierwszej edycji. Teraz zostało przyjęte" - wyjawiła.

"Zgłaszałam się już do drugiej edycji i byłam na castingu na Woronicza, bo mój filmik się spodobał i ankieta też była dobrze wypełniona. Jak zaczęli pytać o takie niuanse życiowe, to ja się wycofałam" - stwierdziła i dodała, że absolutnie nie żałuje decyzji, że zdecydowała się na udział teraz.

Reklama

W programie Janina dość szybko stworzyła parę z Tadeuszem - wydaje się, że seniorzy dogadują się znakomicie.

Kim jest Janina z "Sanatorium miłości"?

"Przyjechałam do 'Sanatorium miłości', żeby zamknąć za sobą drzwi z kłopotami" - mówi Janina o sobie w wizytówce, którą można zobaczyć na oficjalnym profilu programu na Facebooku.
Janina rozwiodła się w 2008 roku. Przyznaje, że jej małżeństwo to była samotność we dwoje. Była uzależniona finansowo od męża, swoją wartość poznała dopiero gdy poszła do pracy i wzięła rozwód.

Z wykształcenia jest technologiem żywienia, ale w zawodzie pracowała krótko. Najlepiej jednak wspomina pracę ze studentami. Jak sama podkreśla, była "fajną babką z dziekanatu". Lubiła pracę z młodymi ludźmi i te doświadczenia do dzisiaj procentują w jej życiu - sama nauczyła się obsługi komputera, internetu i smartfona.

Kobieta ma przeróżne pasje i zainteresowania: uczyła się tańca, w tym w szczególności tanga argentyńskiego, przez pewien czas jeździła na rolkach, uprawia nordic walking. Jest osobą wierzącą, religia jest ważna w jej życiu.

Janina szuka mężczyzny, dla którego byłaby ważna. Jej partner powinien być empatyczny, ciepły i zaakceptować to, że Janina opiekuje się swoją mamą. Nie lubi lekkoduchów, mężczyzn agresywnych i wulgarnych oraz takich, którzy nie dbają o siebie. Chciałaby spotkać kogoś, kto w miłości bądź przyjaźni zostanie z nią do końca życia.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy