Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości": Kiedy premiera piątej edycji?

Na tę wiadomość fani "Sanatorium miłości" czekali od dawna. Telewizja Polska ujawniła właśnie, kiedy piąty sezon pojawi się antenie Jedynki. Pierwszy odcinek produkcji widzowie TVP1 obejrzą w niedzielę, 1 stycznia 2023 roku.

"Sanatorium miłości": Co to za program?

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.

Kim będą bohaterowie piątej edycji? Jak dotąd szczegóły projektu realizowanego w tym roku owiane są tajemnicą.

Wiadomo, że jak zwykle na planie pojawią się znane ze szklanego ekranu twarze oraz osobowości telewizyjne. Spotkanie z nimi odkryje nieznane dotąd talenty bohaterów.

Reklama

Uczestnikami reality-show będą samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Bohaterowie pojawią się tym razem w Busku-Zdroju (w dwóch pierwszych sezonach odcinki kręcono w Ustroniu).

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem.

"Sanatorium miłości 5": Kiedy premiera?

Program prowadzi Marta Manowska. Premiera piątego sezonu "Sanatorium miłości" już 1 stycznia 2023 roku. Kolejne odcinki będą emitowane w niedziele wieczorem w TVP1.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama