Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości": Gorąca randka w jacuzzi, czerwony dywan i zmiana pory emisji!

W piątym odcinku szóstej edycji "Sanatorium miłości" na widzów czeka znowu sporo emocji. Będzie kilka randek, jedna w gorącym jacuzzi, poza tym panie i panowie przejdą po czerwonym dywanie. Ważna informacja dla fanów programu! W niedzielę, 7 kwietnia, "Sanatorium miłości" wyjątkowo zmienia godzinę emisji na 22:00.

"Sanatorium miłości": Co wydarzy się w 5. odcinku?

Bohaterowie piątej edycji "Sanatorium miłości" to Elżbieta, Janina, Małgorzata, Maria, Maria Luiza i Teodozja oraz Andrzej, Stanisław, Stefan, Ryszard, Tadeusz i Zygmunt. Widzowie już trochę poznali kuracjuszy i wiadomo, że nie ma nudy, a emocje rosną z odcinka na odcinek.

"W tym roku przejechały naprawdę duże indywidualności. Łatwo nie było i nie było oczywiste, że ta grupa od razu stanie się jednością. Mieliśmy trochę przejść. Niejedno wyznawanie czekało na naszych uczestników. Było wiele scen, które wykraczały poza moje wyobrażenie tego, jak może jeszcze być w tym programie, który znam od podszewki i który kocham bezgranicznie" - zapowiadała nową edycję Marta Manowska, która od pierwszej edycji prowadzi "Sanatorium miłości".

Reklama

W piątym odcinku "Sanatorium miłości" sporo będzie się działo. Pojawi się również wyjątkowy gość specjalny. Nie zabraknie gorących randek i zaskakujących rozmów.

Kuracjuszy odwiedzi znana tancerka, aktorka i choreografka Edyta Herbuś. Z czym będzie wiązała się jej wizyta w Krynicy-Zdroju? Artystka będzie uczyła seniorów poruszania się po wybiegu, bowiem cała dwunastka bohaterów zaprezentuje się na czerwonym dywanie. To będzie dla niech wielkie przeżycie.

"Czerwony dywan to nasze życie" - mówi z jedna z kuracjuszek w zapowiedzi odcinka, która pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Facebooku. "Idziesz po czerwonym dywanie i czujesz, że każdy na ciebie patrzy. Wtedy jest taka koncentracja", "Chcesz dobrze wypaść" - powiedzą z przejęciem inne seniorki.

Oczywiście nie może w tym odcinku zabraknąć randek. Tadeusz na jedno spotkanie zaprosi Janinę, a z Marią spędzi czas w gorącym jacuzzi. Co z tego wyniknie?

Do niezwykłego spotkania w szlafrokach dojdzie pomiędzy Teodozją i Ryszardem. Czyżby jej relacja z Andrzejem nieco się ochłodziła? A może kuracjusz będzie chciał zbliżyć się z Gosią, którą wcześniej odrzucił?

Wszystkiego dowiemy się już w niedzielę wieczorem.

"Sanatorium miłości": Zmiana pory emisji. Gdzie i o której oglądać?

Na fanów "Sanatorium miłości" czeka nie lada niespodzianka. Widzowie nie obejrzą swojego ulubionego programu o stałej porze. Dlaczego? Skąd takie zmiany?

Z powodu wyborów samorządowych, które odbywają się w niedzielę, 7 kwietnia, TVP o godzinie 20:55 zacznie emisję specjalnego "samorządowego wieczoru wyborczego". Tuż po zamknięciu lokali wyborczych zostaną zaprezentowane sondażowe wyniki. Prowadzący skomentują je razem z zaproszonymi do studia gośćmi specjalnymi. Okaże się między innymi, jak głosowali mieszkańcy największych polskich miast - Warszawy, Krakowa, Poznania czy Gdańska.

Zatem tym razem nowy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie pokazany dopiero o godz. 22:00.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy