Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Anita i Iwona o rywalizacji w programie. Jak było naprawdę?

Iwona i Anita w rozmowie z "Plejadą" opowiedziały o relacjach między uczestniczkami w programie TVP "Sanatorium miłości". "Rywalizacja o facetów? To w ogóle w głowie mi się nie mieści, jak można rywalizować o kogoś?" - powiedziała Iwona.

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

W najnowszym sezonie do sanatorium przybyli: Adam, Anita, Asia, Bożena, Dariusz, Ewa, Iwona, Józef, Krzysztof, Ula, Zbigniew i Zdzisław.

Reklama

"Sanatorium miłości": Anita o pozostałych uczestniczkach

Anita w rozmowie z "Plejadą" wyznała, że nowe znajomości w "Sanatorium miłości" okazały się dla niej wyzwaniem. Uważa, że do programu zostały wybrane "silne, inteligentne kobiety, które wiedzą, kiedy się wycofać, co zrobić i z każdej można coś czerpać".

Anita opowiedziała także czego nauczyła się w "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości": Iwona o rywalizacji w programie

Iwona to jedna z najbardziej barwnych postaci w "Sanatorium miłości". W wywiadzie dla "Plejady" wypowiedziała się na temat rywalizacji w programie. "Rywalizacja o facetów? To w ogóle w głowie mi się nie mieści, jak można rywalizować o kogoś?" - powiedziała.

"Sanatorium miłości". Kiedy nowy odcinek? Emisja w TV

Emisja nowego odcinka "Sanatorium miłości" w niedzielę 12 lutego o godz. 21:20 w TVP1.

Czytaj więcej: "Sanatorium miłości": Joanna zdradza sekrety programu! Jak dobierają uczestników?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy