Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy programu otwarcie o związku. Widzowie podzieleni

W "Sanatorium miłości" coraz goręcej! Uczestnicy 5. edycji chętnie mówią o swoich uczuciach i wygląda na to, że są sobie bardzo bliscy. Otwarcie o związku opowiadają m.in. Ula i Zdzisław. Widzowie są jednak sceptyczni, co do ich wypowiedzi i nie do końca wierzą w siłę ich uczuć...

"Sanatorium miłości 5". Ula i Zdzisław razem na randce

Nowy odcinek "Sanatorium miłości" był pełen emocji! Tym razem uczestnicy mogli sprawdzić się w konkurencji na wodzie, ale nie zabrakło też czasu na romantyczne randki. Szczególnie blisko byli między sobą Urszula i Zdzisław, którzy podczas spotkań - nie bacząc na kamery - wymieniali się czułościami oraz rozmawiali na temat uczuć. Przypomnijmy: mieszkanka Gdańska niemal od razu zwróciła uwagę Zdzisława, który postanowił poznać ją bliżej. Szybko okazało się, że bohaterowie nawiązali nić porozumienia i z odcinka na odcinek zacieśniali swoją relację. Niewielką rysą była randka mężczyzny ze współlokatorką Urszuli - Anitą.

Reklama

- My mamy ze Zdzichem jakąś nić porozumienia i ja nie czułam, że coś niepokojącego się dzieje (...). Jeśli im się bardziej "klei" niż nam, to co ja mam tutaj do powiedzenia? - zastanawiała się wówczas przed kamerami Ula.

Czas pokazał jednak, że kuracjusz z Tczewa jest niezmiennie mocno zainteresowany Urszulą. Podczas noclegu na zamku para nie mogła się rozstać! Z kolei na randce uczestnicy obsypywali się pocałunkami, a także rozmawiali o ich relacji.

Cieszę się, że uzgodniliśmy, że nie chcemy takiego tempa - że mamy plan. Zdzichu, ty mnie tak zaczarowałeś i ja chcę inaczej żyć, niż do tej pory - mówiła Urszula, słysząc w odpowiedzi:

- Zależy mi na tobie. Bardzo. Mój skarb.

Taki obrót spraw nie mógł pozostać bez komentarza - tuż po emisji 6. odcinka "Sanatorium miłości" widzowie aktywnie działający w sieci ochoczo dzielili się swoimi przemyśleniami. Jak odnieśli się do związku Urszuli i Zdzisława?

Internauci komentują relację Uli i Zdzisława z "Sanatorium miłości"

Pod postami nawiązującymi do wspomnianej dwójki bohaterów internauci zamieścili mnóstwo komentarzy. Wiele osób nie kryło zadowolenia z tego, że kuracjusze przestali się bronić przed łączącym ich uczuciem:

"Oni są sobie pisani od początku, oby po programie szli przez życie dalej razem."

"Super para, chyba najlepsza ze wszystkich edycji."

"Kibicuję im."

Z drugiej strony pojawiły się jednak nieco bardziej sceptyczne głosy:

"A ja jakoś nie wierzę Zdzisiowi. Coś nie ufam mu."

"Ula, żebyś się nie zawiodła na Zdzichu, uważaj."

"Bardzo fajnie się na nich patrzy i ogląda, aż tak na serduszku ciepło. Ale jakoś tak nie mogę mu zaufać do końca. Źle mu z oczu patrzy... Ula taka delikatna, wrażliwa, szczera, uczuciowa, a on jakby grał, niczym aktor."

Jak potoczyły się dalsze losy wspomnianej pary? Czy związek Uli i Zdzisława przetrwał po programie? Tego na razie nie wiadomo, ale za to pewna jest emisja nowych odcinków "Sanatorium miłości"! Można je oglądać w niedziele o godz. 21:20 w TVP 1.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy