Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Zdzisław?

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jednym z uczestników produkcji TVP jest Zdzisław. Co o nim wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panowie, którzy zdecydowali się na udział w produkcji TVP. Adam, Darek, Krzysztof, Józef, Zbigniew i Zdzisław.

Przedstawiamy bohaterów piątej edycji. Kim jest Zdzisław? Skąd wziął się w "Sanatorium miłości"? Czego oczekuje po swym udziale w programie?

"Sanatorium miłości 5": Zdzisław

Zdzisław mieszka w Tczewie od urodzenia. Lubi jak się do niego mówi Zdzichu albo Zdziśku. Jest jak drzewo, które przez całe życie rośnie w jednym miejscu. Marzy jednak, aby kiedyś osiedlić się gdzieś na Suwalszczyźnie, w drewnianym domku, nad jeziorem, w otoczeniu lasu.

Jest już na emeryturze, ale mimo to nie przestał pracować. Niemal przez całe swoje zawodowe życie był przedstawicielem handlowym. Jego wielką pasją jest pisanie - właśnie pracuje nad swoją drugą powieścią, ale pisze też wiersze. Uwielbia muzykę, teatr, kocha również modę - kilka lat temu prowadził bloga modowego. Jednocześnie dużą frajdę sprawiają mu prace remontowe - sam wyremontował mieszkanie.

Zdzisław jest ojcem trójki dzieci, rozwiódł się z żoną po 28 latach. Czy dzisiaj mógłby ponownie się zakochać? Sam szczerze odpowiada, że nie wie. Liczy się doświadczenie spotkania, ono zdecyduje. Na pewno chciałby spotkać kogoś z kim zafascynują się sobą wzajemnie. Przy okazji podpowiada, że podobają mu się rudzielce.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy