Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Zbigniew?

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jednym z uczestników produkcji TVP jest Zbigniew. Co o nim wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panowie, którzy zdecydowali się na udział w produkcji TVP. Adam, Darek, Krzysztof, Józef, Zbigniew i Zdzisław.

Przedstawiamy bohaterów piątej edycji. Kim jest Zbigniew? Skąd wziął się w "Sanatorium miłości"? Czego oczekuje po swym udziale w programie?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Zbigniew?

Zbigniew ze Szczecina niedawno przeszedł na emeryturę. Pracował między innymi w zakładach budowlanych, stoczni, w domu pomocy społecznej. Ostatnie dziesięć lat przepracował w technikum jako woźny-konserwator. Przez trzy lata intensywnie opiekował się, wspólnie z siostrą, chorym ojcem, który niedawno zmarł. Trzy lata wcześniej zmarła jego żona, z którą byli nierozłączni przez trzydzieści trzy lata. Dzisiaj mówi, że siłę aby to wszystko udźwignąć daje mu wiara, bez niej nie dałby rady. Do "Sanatorium miłości" zgłosił się za namową siostry i siostrzenicy.

Zbigniew uważa, że na miłość zawsze jest czas, to kwestia spotkania kogoś odpowiedniego na swojej drodze. Jest otwarty na ludzi, nie ma problemu w kontaktach z nimi. Od kobiety oczekiwałby przede wszystkim zaufania i lojalności. Chociaż jest bardzo wierzący, nie wymaga tego od partnerki. Jego marzeniem jest lot samolotem, bo nigdy jeszcze tego nie doświadczył. To już spełniło się w drugim odcinku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama