Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Ula?

Trwa piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek produkcji TVP jest Ula. Co o niej wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości"! Anita, Asia, Bożena, Ewa, Iwona i Ula

Przedstawiamy bohaterki produkcji TVP. Kim jest Ula? Skąd wzięła się w "Sanatorium miłości"? Czego oczkuje po swym udziale w show?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Ula?

Ula z Gdańska od 3 lat jest na emeryturze, co nie jest dla niej łatwe. Przez 40 lat pracowała jako nauczycielka nauczania początkowego, prowadziła również terapię pedagogiczną.

O każdej porze roku wolny czas spędza na rowerze, dużo też czyta. 25 lat temu dobiegło końca jej małżeństwo. Jest matką trzech córek. Poza tym ma dwie wnuczki, czternastoletnią i dwuletnią.

Ula postrzega siebie, jako osobę życzliwą i otwartą wobec ludzi. Może zbyt szybko obdarza zaufaniem drugą osobę, ale tak już ma. Według Uli znacznie ważniejszy od wyglądu mężczyzny, jest jego charakter. Ważne, aby wybranek był szczery, nie podchodził do życia cynicznie i bez szacunku do człowieka, by miał poczucie humoru i pozytywny stosunek do świata.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama