Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Uczestnicy nowej edycji! Kim jest Ewa?

Rozpoczęła się piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek produkcji TVP jest Ewa. Co o niej wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Oto panie, które biorą udział w piątej edycji "Sanatorium miłości"! Anita, Asia, Bożena, Ewa, Iwona i Ula

Przedstawiamy bohaterki produkcji TVP. Kim jest Ewa? Skąd wzięła się w "Sanatorium miłości"? Czego oczkuje po swym udziale w show?

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Ewa?

Ewa z Tarnowskich Gór od wielu lat prowadzi swój hotel, ale kiedy tylko ma chwilę dla siebie wyrywa się w góry, które uwielbia. Wiosną oraz latem przesiada się na rolki i rower, zimą wybiera narty. Uwielbia słuchać muzyki.

Ewa dwa razy wychodziła za mąż, ma z tych związków dwóch synów, jednak od trzynastu lat nieprzerwanie jest singielką. Nie ukrywa, że chciałaby jeszcze spotkać silną, fascynującą miłość, ale jest wymagająca. Niełatwo spotkać mężczyznę w jej wieku, który by jej imponował.

Ewa jest silną, niezależną osobą i pielęgnuje w sobie tę wolność. U mężczyzn zwraca uwagę na klasę i pewnego rodzaju szyk, kulturę osobistą oraz wygląd. Ważna jest też ich kondycja fizyczna. Ma świadomość, że spotkać kogoś takiego to prawdziwe wyzwanie, ale nie traci nadziei.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy