Sanatorium miłości
Ocena
programu
6,2
Niezły
Ocen: 1000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Męska rywalizacja i poszukiwania w labiryncie [zwiastun 4. odcinka]

Przed nami czwarta część piątej edycji "Sanatorium miłości". Kto tym razem zostanie kuracjuszem odcinka? Co wydarzy się w Busku-Zdroju? Wszystkiego widzowie TVP dowiedzą się w niedzielę wieczorem.

"Sanatorium miłości 5": Co wydarzy się w 4. odcinku?

Poranek w pokojach kuracjuszy to rozmowy oraz poranna toaleta, której zwieńczeniem będzie użycie nowych perfum. Zbigniew w poprzednim odcinku otrzymał aż 3 flakoniki i teraz będzie miał dylemat. Która z pań przygotowała zapach, który zrobił na mężczyźnie największe wrażenie? Czy przy jego wyborze będzie kierował się tylko nosem, czy może sercem? 

Marta tradycyjnie wręczy kopertę dla kuracjusza poprzedniego odcinka - kto zostanie nim tym razem? Która pani zostanie zaproszona na wyjątkową randkę? 

W 4. odcinku na kuracjuszy czeka wiele niestandardowych aktywności: na początek joga śmiechu, a następnie warsztaty z mimem. Seniorzy zostaną dobrani w pary i przedstawią bez słów krótkie sceny, a grupa będzie musiała odgadnąć, czego one dotyczą.

Reklama

"Tam było coś więcej. Wydaje mi się, że nas to trochę bardziej połączyło. Malowanie drugiej osoby to jest jednak dotyk, można tam wyrażać swoją czułość, troskę" - warsztaty z mimem bardzo przypadły do gustu Asi. Jak myślicie, którego z panów miała na myśli? 

Ten odcinek  "Sanatorium miłości" będzie wielkim wyzwaniem dla panów. W czasie wolnym mężczyźni będą siłowali się na rękę. Który z nich okaże się najmocniejszy?

Pod koniec dnia natomiast zmierzą się w niestandardowym wyścigu na czas... w labiryncie. Ich zadaniem będzie odnalezienie pań, rozsianych w różnych miejscach plątaniny krzewów. Seniorki będą miały pieczątki ze swoim imieniem, którymi będą oznaczały męskie ręce na dowód odnalezienia ich.

"Prawdziwy mężczyzna, kiedy chce zdobyć kobietę, nie patrzy na przeszkody" - tak Józek będzie argumentował swoje przebicie się przez ścianę z żywopłotu.

W odcinku zaprezentowane zostaną dwie rozmowy Marty Manowskiej z uczestnikami. Anita opowie o trudach walki z depresją, jak ta straszna choroba wpływa na codzienne funkcjonowanie i postrzeganie świata. Adam natomiast zdradzi, jak wielkim ciosem była dla niego śmierć żony.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama