Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Kim jest Adam, uczestnik nowej edycji produkcji TVP?

Rozpoczęła się piąta edycja programu "Sanatorium miłości". Jednym z uczestników produkcji TVP jest Adam. Co o nim wiemy? Czego oczekuje po swoim udziale w show?

"Sanatorium miłości": Uczestnicy piątej edycji!

"Sanatorium miłości" jest autorskim formatem Telewizji Polskiej, który ma zmieniać sposób myślenia o osobach starszych i pokazać, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Uczestnikami reality-show są samotni seniorzy 60+, sześć kobiet i sześciu mężczyzna. Tym razem bohaterowie pojawią się w uzdrowisku w Busku-Zdroju. Poprzednie edycje realizowane były w Polanicy-Zdroju i Ustroniu.

Czy seniorom uda się odmienić swoje dotychczasowe życie, nawiązać nowe przyjaźnie, a może nawet znaleźć miłość? Przekonamy się o tym już niebawem. Program prowadzi Marta Manowska.

Reklama

Pierwszy odcinek programu "Sanatorium miłości" widzowie obejrzeli w niedzielę, 1 stycznia, w telewizyjnej Jedynce.

Oto panowie, którzy zdecydowali się na udział w produkcji TVP. Adam, Darek, Krzysztof, Józef, Zbigniew i Zdzisław.

Kim jest Adam? Skąd wziął się w "Sanatorium miłości"? Czego oczekuje po swym udziale w programie?

"Sanatorium miłości 5": Adam

Adam z Goliny koło Jarocina był właścicielem firmy ogrodniczej. Dzisiaj pomaga córce i zięciowi produkować rowerowe siodełka. W wolnym czasie ogląda filmy oraz mecze siatkarskie. Lubi czytać książki, słuchać muzyki, tańczyć. Chciałby jeszcze doświadczyć beztroskiego wieczoru przy winie, u boku kobiety.

Ożenił się w wieku 19 lat, był z żoną przez 42 lata, aż do jej nagłej śmierci. Dzisiaj jest przekonany, że trzeba iść do przodu, a bez kobiety żyć jest trudno. Wygląd nie ma dla Adama wielkiego znaczenia. Jego orężem jest spojrzenie, dlatego patrzy kobietom głęboko w oczy. Na pewno kobieta może mu zaufać.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy