Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Iwona wyprowadza się z Polski! Gdzie zamieszka seniorka?

Iwona z piątej edycji "Sanatorium miłości" wyznała, że nie zamierza emerytury spędzać w Polsce. Sympatyczna seniorka o ognistych włosach i gorącym temperamencie lubi ciepłe kraje i kupiła sobie małe mieszkanie w słonecznej Hiszpanii.

Iwona z "Sanatorium miłości 5"

Iwona to jedna z bohaterek piątej edycji "Sanatorium miłości". Kobieta od razu stała się ulubienicą fanów programu, którzy cenią jej poczucie humoru, gorący temperament, świetny wygląd i ognistą burzę włosów.

Sympatyczna seniorka nie znosi nudy, tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Bardzo lubi podróże, dzięki którym poznała niemal całą Europę. Kuracjuszka preferuje zdecydowanie ciepłe regiony, nie znosi zimna.

Niedawno Iwona zdradziła, gdzie ma zamiar spędzić emeryturę. Seniorka postanowiła wyemigrować z Polski i zamieszkać w Hiszpanii.

Reklama

"Jeszcze nie wiem, jaką będę miała wysoką emeryturę, ale warto zaznaczyć, że pracowałam ponad normę sześć lat, więc na pewno na tym zyskałam. Na pewno pozwoli mi to żyć normalnie. (...) Teraz chcę tylko odpoczywać i jeszcze trochę pojeździć po świecie" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

"Kupiłam w Hiszpanii małe mieszkanko blisko plaży z basenem. To basen, który przynależy do kilku mieszkań. Będę przyjmowała tam gości, mam zamiar się dobrze bawić, opalać, kąpać w cudownym morzu" - dodała.

Seniorka wyznała, że jej dzieci są już samodzielne - młodsza córka mieszka w Anglii, a starsza w Warszawie. Obie są niezależne finansowo, więc teraz seniorka postanowiła zrobić coś tylko dla siebie.

W trwającej obecnie piątej edycji "Sanatorium miłości" Iwona dzieli swój pokój z Ewą. Najbliższym jej sercu kolegą jest Krzysztof z Torunia. Czy ta relacja będzie kontynuowana po programie, przekonamy się już niebawem.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości | Iwona z Sanatorium miłości 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy